نتایج جستجو برای عبارت :

اینچنین فردهایی هستند.

انسان‌ها همه نابینا هستند ...!
ما همه نابینائیم ! هرکداممان به نوعی :
آدم‌های خسیس ،نابینا هستند چون فقط طلا را می‌بینند ...!
آدم‌های ولخرج ،نابینا هستند چون امروزشان را می‌بینند ...!
آدم.های کلاهبردار ،نابینا هستند چون خدا را نمی‌بینند ...!
آدم‌های شرافتمند ،نابینا هستند چون کلاهبردارها را نمی‌بینند ...! 
خود من نابینا هستم ،چون حرف می زنم اما نمی بینم که شما ،گوش‌های شنوا ندارید ...!!!
 ویکتور هوگو
تیپ شخصیت مردانه آپولو به عقیده یونگ خدای خورشید است.
خصوصیات شخصیتی آپولو:
*در کودکی خیلی مودب اند و خانواده ها دوست دارند فرزندشان با آنها دوست باشند.
*از کودکی به دنبال یادگیری هستند و دوست دارند چیزی را که یاد گرفته اند به دیگران آموزش دهند.
*خیلی قدرت طلب نیستند.
*قانون گذاران بزرگ آپولو هستند.
*کودکان آپولو کنجکاو هستند و سوالات زیادی می پرسند.
*آپولو از قوانین طبعیت می کند.
*آپولوها هدف دارند.
*از نظر اقتصادی در سطح متوسط هستند.
*از زیر کار
دوبرمن ها دارای چه خصوصیاتی هستند:
دوبرمن ها دارای چه خصوصیاتی هستند: سگ های دوبرمن چشم هایی بادامی شکل دارند و صورتی کشیده. با گونه های پهن عضلانی و نزدیک بودن لب ها به فکین و کتف
های برجسته و پهن وعضلانی بودن سینه و کمر اشاره کرد.
ادامه مطلب
یکی از محصولات را انتخاب کنید:
شب به آرامی روابروهای خود ماساژ دهید به ارامی
روغن کرچک:حاوی پروتئین های هست که باعث رشد ابروها میشود ولی مراقب باشید حساسیت نداشته باشید
روغن زیتون وروغن نارگیل: هرکدام در رشد ابروها موثر هستند که روغن هایی طبیعی هستند ‌قیمتی ندارند
وازلین: نیز رطوبت ابروها حفظ میکند ولی اگر پوستی مستعد اکنه ‌چرب دارین استفاده نکنید
سرم رشد ابرو:این سرم ها شامل ویتامین ها وپپتیدهایی هستند که باعث رشدابرو میشوند ‌عالی ‌مو
 سطح نهایی بسیار صاف و نرمی دارند. 
2) ظاهر آنها بسیار بهتر از پلاستیک های ارزان قیمت است. 
3) ازنظر حرارتی در برابر شعله بسیار مقاوم تر از پلاستیک ها هستند. 
4) جاذب اصوات بیرونی هستند. 
5) به مرور زمان تغییر شکل نمی دهند. 
6) نسبت به تغییرات جوی همچون رطوبت مقاوم هستند. 
7) هزینه پایینی دارند.

02432464407-9
♦ *قدرت شیعه را دست کم نگیرید*
۱-عبدالعزیز پادشاه سعودی گفته بود سوریه تا زمانی که *شیعیانش* باشند احتیاجی به کسی ندارد چون *شیعیانش مردمی باثبات* هستند . ۲-فیدل کاسترو گفت *فرانسویها مردمی احمق* هستند زیرا به کشوری حمله کرده اند که *مردمش شیعه* هستند
ادامه مطلب
پله برقی چگونه کار می‌کند

در پله برقی هر پله دارای دو مجموعه چرخ در دو طرف هستند که در دو مسیر جداگانه در حال چرخش هستند. چرخ‌های نزدیک پله‌های بالا به زنجیر چرخ متصل هستند و به کمک دنده محرک در بالای پله برقی کشیده‌ می‌شوند. چرخ‌های بعدی که آزادانه در امتداد شیار حرکت می‌کنند پشت سری اول قرار دارند.
ادامه مطلب

خیلی از افرادی که شب‌ها دیر می‌خوابند، به هیچ‌وجه حاضر نیستند از این عادت دست بکشند. این افراد از سکوت و تاریکی شب برای طرح ایده‌های خلاقانه الهام می‌گیرند و به قول خودشان، جرقه‌ی نوآوری‌هایی در ذهن‌شان زده می‌شود که در روشنایی روز محال است به فکرشان خطور کند.
در این مقاله قصد داریم به مرور پژوهش‌های انجام شده پیرامون تأثیر دیر خوابیدن روی هوش و خلاقیت بپردازیم تا ببینم آیا افرادی که دیر می‌خوابند، واقعا باهوش‌تر و خلاق‌تر هستند
- نژاد کلکو : این گونه گوسفندان دارای حجم پشم بالایی هستند . توانایی پیاده روی در این گونه گوسفندان به دلیل کشیده بودن قامتشان بالا است .
- نژاد لری بختیاری: اصالتا این نژاد به چهار محال و بختیاری بر می گردد. این گونه گوسفندان دارای سرها و گوش ها و دنبه های بسیار بزرگی هستند .
- نژاد زل ( آریایی ) : این گونه گوسفندان در سواحل دریای خزر و در شهر گرگان مشاهده می شوند . دارای سرهای کوچکی هستند و دارای شاخ های بزرگی هستند .
مجموعه گوسفند زنده از تمامی انو
این گونه از گوسفندان در دسته گوسفندان گوشتی قرار می گیرند . این گوسفندان در مقابل بیماری ها بسیار مقاوم هستند .
در رابطه با خصوصیات ظاهری این گوسفندان باید گفت که :
- این گوسفندان دارای دست و پاهای کشیده هستند و به همین علت در مناطق کوهستانی کردستان پرورش داده می شوند .
- میش ها در این نژاد بدون شاخ هستند و در قوچ ها شاخ کوچک و رشد نکرده و یا شاخ کامل دیده می شود .
- سر، صورت، دست و پای این گوسفندان، قهوه ای و رنگ بدن آن ها قهوه ای تیره تا روشن است .
-
رگلاتور ها در آبخوری نیپل به طور معمول دارای یک خروجی هستند اما در سالن هایی که بزرگ هستند و در واقع طولی بیشتر از 70 متر دارند، دارای 2 خروجی برای آب هستند. محل نصب آن ها در وسط می باشد و به صورت کلی میانه سالن مناسب ترین مکان برای قرار دادن آن ها است.
ادامه مطلب
سلام.
ققنوس آنانی هستند که از خاکستر برمی خیزند و دوباره قوی بال می گشایند و زیبا و با شکوه در آسمان سفر می کنند. ققنوی آنانی هستند که برای آرزو هایشان می جنگند، برای عزیزانشان جانفشانی می کنند، آنانی که بر ظلم ایستادگی می کنند. همه ی آدم ها، ققنوس هستند. بار ها از خاکستر بر خواستم، دوباره پرواز خواهم کرد!
یادمون باشه که قصه ها بر مبنای واقعیت نوشته می شوند و ققنوس خود ماییم.
بدرود.
   همه ی آدمهای روی زمین هر لحظه در یک موقعیت هستند، موقعیت الان شما با موقعیت یک ماه شما خیلی متفاوت است، در طی یک ماه اتفاق های زیادی در زندگی هر یک از ما می افتد، خیلی این اتفاق ها باب میل ما هستند و از خیلی دیگر از این اتفاقات بیزاریم بطوریکه وقتی اتفاق می افتند عالم و آدم را مورد لعن و نفرین قرار میدهیم، چه بسا اتفاقاتی ک به نفع ما هستند و از آنها بیزاریم و چ بسا اتفاقاتی که به ضرر ما هستند و ما خیلی به انها علاقه مند میشویم، درک و اعمال این
سلام.
ققنوس آنانی هستند که از خاکستر برمی خیزند و دوباره قوی بال می گشایند و زیبا و با شکوه در آسمان سفر می کنند. ققنوس آنانی هستند که برای آرزو هایشان می جنگند، برای عزیزانشان جانفشانی می کنند، آنانی که بر ظلم ایستادگی می کنند. همه ی آدم ها، ققنوس هستند. بار ها از خاکستر بر خواستم، دوباره پرواز خواهم کرد!
یادمون باشه که قصه ها بر مبنای واقعیت نوشته می شوند و ققنوس خود ماییم.
بدرود.
 یک تعداد دوست دارم که مثل سمباده هستند 
این دوستان برای زمانی هستند که 
به در و دیوار زندگی خوردم و
نیاز به صاف شدن دارم
یک تعداد مثل پتک هستند 
چندتا تلنگر ریز اما در
حد و هیبت یک پتک به من می زنند 
یک تعدادشون کمکم می کنند 
تاتکه های خودم رو جمع کنم و 
تبدیل بشم به یک ادم 
همه دوستانم رو دوست دارم 
خدا من رو براشون حفظ کنه 

کوتاه قامتان انسان هایی هستند باهوش و زرنگ ، مردان و زنان کوتاه قامت بسیار سخت کوش هستند ولی با توجه به فیزیک بدنی آن ها ، مردم آن ها را قبول ندارند و یک از مشکلات کوتاه قامتان عدم توانایی در استفاده  از سایر خدمات شهری مثل اتوبوس ها دکمه های آسانسور و عابربانک ها و ...  . آنها در ایجاد گروه های اجتماعی هم دچار مشکل هستند و مسولان کمک آن چه نانی به آن ها نکردند . و هیچ ارگانی نیست که به آنها کمک کند .

انجمن کوتاه قامتان
دفتر ترجمه رسمی ۴۰۳ تهران کلیه خدمات ترجمه قانونی و معتبر را ارائه می دهد.در این مقاله با عنوان هدف ترجمه رسمی چیست ، شما را بیشتر با ترجمه رسمی آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.
هدف ترجمه رسمی چیست ؟
ترجمه‌های رسمی ترجمه‌های معتبر قانونی هستند، به عنوان مثال گواهی، حکم یک مقام یا سند دیگری که به یک مقام تحویل داده می‌شود.ترجمه‌های ایجاد شده توسط مترجمان قسم خورده همیشه معادل سند اصلی هستند.ترجمه‌های رسمی معمولاً دارای یک تمبر هستند و غا
در میان افرادی که به دنبال سگ های آپارتمانی و عروسکی هستند، عده ای سگ های پامرانین عروسکی را انتخاب می کنند. نژادی از سگ های آپارتمانی که به خاطر چهره عروسکی و مینیاتوری که دارند افراد زیادی طرفدارشان هستند.
پامرانین یک سگ کوچک و پشمالو و بسیار زیباست. گوش های کوچکی دارد که شبیه گوش های خرس است. جالب است بدانید که سگ پامرانین ترکیبی از دو نژاد ایسلند و لامپلند هستند. سگ های پامرانین معمولا مطیع و سرزنده هستند و در زمره مهم ترین سگ های دست آموز
بیماری های مشترک بین انسان و طیور
بیماری های مشترک، بیماری هایی هستند که قابل انتقال بین انسان و حیوانات هستند. بچه های جوان و بزرگسالان پیر و افرادی که دچار فقر ایمنی هستند، بیشتر در معرض این گونه بیماری ها هستند. افرادی که فقر ایمنی دارند مانند کسانی که به بیماری های سرکوبگر ایمنی دچار هستند (ایدز) و یا کسانی که از دارو هایی که باعث ایجاد فقر ایمنی می شود (کورتون ها)، بیماری سرطان و یا کسانی که جنین سقط کرده اند، می باشد.
مشاوره و آموزش درمان
بسم الله الرحمن الرحیمسلام به شما همراهان عزیز و بزرگوار. دوستانی که مایل هستند در این شب های زیبا و بلند زمستانی چراغ شادی را در خانه نیازمندی گرم کنند، لطفا هر چه در توان دارید را برای کمک به این شماره کارت واریز کنند. ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۲۵۱۸۹۸۰خانم رئیسیان شاءالله که امام عصر عج الله تعالی فرجه شریف، دستگیر شما در زندگی تان باشند. این مادر سرپرست خانواده هستند و چهار فرزند دارند. دوستانی که قادر هستند این متن را با دیگران به اشتراک بگذارند.یلدایت
در حالی که تروریست های آمریکایی در کشورهای مختلف عراق ، سوریه ، افغانستان و .... مشغول تجاوز به ناموس ملت های آنها یا کشتن و خونریزی مردم هستند ، نظامیان کشور ایران تمام تجهیزات خود را در راستای ضدعفونی کردن معابر، پیشگیری ، درمان مبتلایان کرونا در کشور هستند. همچنین در عرصه های تولید تجهیزات و مواد اولیه ، ماسک و... کمک کار کادر درمانی کشور هستند.
این است تفاوت تروریست آمریکایی با نظامی معتقد و ولایتی ایرانی.
اغلب مشکلات از افکار ما هستند؛ برای مثال ترس از تارکی تنها بخاطر افکار ما از تاریکی هستند! ترس از آمپول فقط به خاطر دردی است که تصورش می کنیم و در ذهن پروشش می دهیم؛ در صورتی که می توانند خیلی برایمان مفید باشد! انتخاب ها و فرصت های ما هم همین طور هستند؛ فرصت هایی که تنها به خاطر دیوار ها و موانع خیالی انتخابشان نمی کنیم. به ترس هایتان فکر کنید همگی تنها زاده ذهن شماست. اگر بتوانید افکارتان را مدیریت کنید تا بر شما غلبه نکنند پیروز خواهید شد.
آن چه از تصورش هراس داشتم، واقع شد. آدم‌ها مثل سنگ ایستاده‌اند همان جا که هستند. اگر از بخت خوش همراهشان شوی، حاضرند دوستت بدارند. نه که نخواهند بیش از این همراهی‌ات کنند، مثل سنگ ایستاده‌اند همان جا که هستند؛ و نمی‌توانند.
من اما بادبادکی‌ام که حاضرم قرقره‌ام را به دست هر کسی بدهم.
رها.
سست‌عنصر.
در وادی عشق اصل و مبنا هستند
آنها که ز باده های معنا مستند
از ساغر وحدت ار تورا هم بدهند
در چشم خدا بین همه اجزاء جهان او هستند
آن منتظرانی که ز آیین هایند
گویید بیایند که اینجا همگی یک دستند
ادراک شبانگاهی ما درسی بود
تا باز شود چشم و بگویم همه در پیوستند
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که از من بدشون که نه، فقط خوششون نمی آید
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که حسی بهشون ندارم
تا به حال نسبت به هیچ کس حس تنفر نداشته ام
 فقط نسبت به بعضی که لایق دوست داشتن نیستند حسی ندارم
مگرنه من آن پیرمرد عطار که همیشه کتاب حافظ دستش هست با آن عینک ته استکانی را از صمیم قلب دوست دا
جرثقیل های دستی برای داشتن حداکثر بهره وری دارای اتصالات گوناگونی هستند. از این اتصالات می توان به انواع ترولی که برای تبدیل جرثقیل دستی 2 کاره به 4 کاره مورد استفاده قرار می گیرد نام برد. در لیفتینگ انواع ورق های فولادی و مسی از ورق گیر ها در اتصاالات جرثقیل دستی استفاده می شود که دارای شکل های گوناگونی هستند. همچنین با توجه به شکل بشکه ها و لبه هایی که در طراحی و تولید برای آنها تعبیه می شود بشکه گیر ها از دیگر اتصاالت جرثقیل دستی هستند که دا
برای درختی که در فصل پاییز برگ هایش فرو میریزند..   به این معنی نیست که دارد میمیرد!   
پس کسانی که در حال فرو ریختن هستند برگ هستند..    لطفا درخت باشید تا اگر برگ های احساسات و امید و آرزوهایتان ریخت..... دوباره به فصل بهار سبز و تازه شوید..  در جان خود امید داشته باشید که بهاری در راه است... 
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
تفاوت زیادی بین کارآفرینی و مالک یک شرکت کوچک بودن وجود دارد ولی اغلب این دو به جای همدیگر استفاده می شوند. اکثر کارآفرینان صاحبان کسب و کار کوچک هستند، اما همه صاحبان کسب و کار کوچک کارآفرین نیستند. کارآفرینان نوآور هستند؛ آنها در مورد پیدا کردن یک جریان درآمد که تا حد زیادی با شور و شوقشان مطابقت داشته باشد هیجانزده هستند.
آیا شما نیز آرزوی کار کردن برای خودتان را دارید؟ اگر چنین است، چند ویژگی مشترک کارآفرینان موفق را در زیر بخوانید:
ادا
مقدمه 
بسیاری از تصمیمات پزشکی متکی است بر تستهای آزمایشگاهی. پزشکان اغلب در جستجوی این هستند که 1- کدام تست (ها ) بیشتر اختصاصی هستند 2- و کم هزینه تر هستند 3- و یک مسیر درست و موثری را جهت تشخیص یا عملیات پزشکی فراهم میکنند.بهمین جهت در این جا ما به این مساله می پردازیم که چگونه از اطلاعات تشخیصی بدست آمده توسط یک تست استفاده کنیم و نیز تستهای تشخیصی مختلف را چگونه با یکدیگر مقایسه و ارزیابی کنیم.
ادامه مطلب
برنامه #دورهمی و #خندوانه از #مهران_مدیری و #رامبد_جوان ، دو آمریکا دوست در سازمان #صداسیما هستند . این دو برنامه در #پنجمین_جشنواره_جام_جم نامزد هستند . آن طور که پیداست این دو تولید #شبکه_نسیم آمریکایی هستند اما #شبکه_سه #شبکه_دو #شبکه_تماشا هم کد ستاره کوفت زهرمار این دو مجری #رسانه_میلی را هر دقیقه تبلیغ میکند . از بزرگترین سازمان ضد #سبک_زندگی اسلامی که اسم " #صداوسیما "را دارد انتظاری نیست که قوانین را رعایت کند یا با عدالت و انصاف برنامه ها را
طبری گوید من در خراسان بلای سر امام رضا بودم  بخدمت ایستاده بودم و جمعی از بنی هاشم که اسحاق بن موسی در میانشان بود خدمت نحضرت بودند امام فرمود ای اسحاق بمن خبر رسید که مردم اهل. سنت میگویند ما عقیده داریم که مردم رده ما هستند نه سوگند بخوبشی و قرابتیکه با پیغمبر ص  دارم نه من هرگز این سخن  گفته ام و نه از پدارانم شنیده ام نه بمن خبر رسیده که یکی از انها گفته باشد ولی من میگویم مردم بنده ما هستند در اینکه اطاعت ما بر انها واجبست  در اطاعت فرمان
جوش صورت چیست؟
جوش های صورت یکی از مزاحم ترین و وقت نشناس ترین چیزهایی هستند که ما را آزار می دهند اما با دانستن علت و درمان های مناسب این بخش به راحتی میتوان آنها را برطرف کرد.

جوش یک مشکل پوستی است که در اثر تجمع چربی در بخش های مختلف بدن از جمله صورت , قفسه سینه, شانه, گردن و... به صورت جوش های سریاه , جوش سر سفید و... رخ می دهد.
علت چیست؟
برخی جوش ها در دوران نوجوانی که معروف به جوش غرور جوانی هستند نمایان می شوند. اما به طور کلی عواملی هستند که پ
جوش صورت چیست؟
جوش های صورت یکی از مزاحم ترین و وقت نشناس ترین چیزهایی هستند که ما را آزار می دهند اما با دانستن علت و درمان های مناسب این بخش به راحتی میتوان آنها را برطرف کرد.

جوش یک مشکل پوستی است که در اثر تجمع چربی در بخش های مختلف بدن از جمله صورت , قفسه سینه, شانه, گردن و... به صورت جوش های سریاه , جوش سر سفید و... رخ می دهد.
علت چیست؟
برخی جوش ها در دوران نوجوانی که معروف به جوش غرور جوانی هستند نمایان می شوند. اما به طور کلی عواملی هستند که پ
وقتی کلمه نخبه را می شنویم سریعا به یاد ریاضیات و حل مسائل لاینحل می افتیم. ولی واقعا نخبه بودن چیست و نخبه کیست؟ دسته بندی های مختلفی برای نخبه ها وجود دارد و این افراد به نوعی سرآمد های زمینه خود هستند. 

نخبه های هوشی:
این افراد دارای هوش و یا آی کیو بالای می باشند و در محیط مناسب می توانند منجر به تولید علم و نظریه های طوفانی شوند. این افرادی که منجر به تغییرات عمده در زندگی بشریت می شوند بسیار محدود هستند ولی نه به این دلیل که نخبگان هوشی ب
فرق خادم و خائن 
مردم عزیز میهن عزیز ما ایران اسلامی در تشیع شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش، به خوبی نشان دادن که آنقدر فهیم هستند که بین خادم و خائن به زیبایی و زیرکی فرق می‌گذارند و بخاطر خار و خاشاکی خائن دست از امام و رهبر جامعه و ارزش های انقلاب بر نمی دارند و همچنان قدر دادن خادمین و انقلاب اسلامی که ثمره به بار نشسته خون شهیدان است، هستند.
کسی که راضی به فعل و عمل گروهی باشد مثل آن است که در بین آنها بوده است، پس مردم ما نشان دادند ک
حیوانات بهترین دوستان ما هستند . ان ها همراهان فوق العاده ای برای ما هستند . به ما حس خوب و مثبتی می دهند و به صاحبانشان بسیار وفادار هستند .  بر خی حیوانات به طرز باور نکردنی شجاع هستند و زندگی خودشان را برای انسانها به خطر می اندازند 

در زیر به داستانی واقعی  می پردازیم . 
جوانی بیست ساله بعلت نزاع خیابانی  با افرادی شرور مواجه می شود . شب بعلت وضعیت نامناسب و سر و صورت خونی به پشت بام  خانه اش می رود و شب را در انجا می خوابد . تا پدر و مادرش
برخی شهرهای ایران به دلیل معیارهای خوب انسانی و جاذبه های گردشگری بسیار معروف و شناخته شده هستند که به هیچ وجه نمی توان نام این شهر ها را از ذهن گردشگران مخدوش کرد بطوری که می توان گفت این شهرها ستاره دار هستند و به معرفی بیشتر این شهر ها در متن زیر پرداخته ایم. تصاویری از شهرهای معروف ایران را در قسمت زیر قرار داده ایم.
شهرهای معروف ایران
بسیاری از شهر‌های ایران چنان در سطح جهان شناخته شده‌اند که نمی‌توان نامشان را به هیچ وجه در حافظه گ
چه محصولاتی "ارگانیک" هستند؟
در شرایط حال حاضر کشورمان که سرمایه‌گذاری خاصی از سوی نهادهای مسئول برای کشت و توسعه "محصولات ارگانیک" صورت نگرفته است، تولید و عرضه محصولات ارگانیک محدود و نهایتا دسترسی به آنها در مقایسه با محصولات عادی سخت‌تر است و ...
ادامه مطلب
اگر گاهی می بینیم که پاره ای به اموری بسیار تاکید دارند و یا اصرار می ورند و بسیار با تو سخن و برای تو بسیار غصه می خورند، بدین معنا نیست که چقدر خود را برای این ها پیله یا سریش هستند و یا به تو نیازمندند بلکه گاهی بدین معنا است که بسیار دلسوز شما هستند به طوری که گویی در حال هلاک کردن خود هستند.
ادامه مطلب
..::هوالرفیق::..
- مطمئنی می‌خواهی این پسر را پیش عمه‌اش بگذاری؟ من تمام روز داشتم آن‌ها را نگاه می‌کردم... بدترین مشنگ‌هایی (Muggle) هستند که در زندگیم دیدم!+ این‌ها تنها خانواده‌ای هستند که برایش باقی مانده...
شاید باورش سخت باشد که هنوز هم کسانی هستند که با هری آشنا نیستند، اما این یک واقعیت است. بهتر است همین اول بگویم که...
..::این پست همچنان در حال تکمیل است: تیکه‌هایی از متن کتاب به آن اضافه خواهد شد::..
ادامه مطلب
رده بندی در حوزه توانگری مالی

یکی دیگر از معیارهایی که در ابتدای مقاله اشاره شد، سطح توانگری مالی می باشد. توانگری مالی یعنی میزان قدرت پاسخگویی شرکت در برابر مشتریان خود. شرکت هایی که از سطح توانگری مالی خوبی برخوردار هستند، در مقابل صاحبان حقوق و بیمه گذاران از توانایی پرداخت خوبی برخورداند. هر چه این میزان کاهش یابد، مقدار توانایی مالی و پاسخگویی نیز تنزل میابد.
1-سطح یک توانگری مالی: مقدار نسبت توانگری مالی شرکت برابر با 100 درصد است.2-
دست سازهای نارگیلی از محصولات بسیار مناسب و باز گرفته شده از طبیعت هستند .
کاسه های نارگیلی ، یکی از محصولاتی هستند که از پوست نارگیل درست میشود.
کاربرد : کاسه سبک برای سفر ، برای ریختن چیزهای خشک مثل انواع آجیل و خشکبار ، گلهای خشک ، ابزار کار و ...
قیمت این محصول 25t - 50t 
انشا در مورد بهترین دوست
بهترین دوست رفیق روز های سخت و روز های خوش بهترین دوست دوستی است که همیشه و در هر حالتی کنار ما باشد و یا به عبارتی همانگونه که ما برای او خوب هستیم او هم جواب خوبی های مارا بدهد.بهترین دوست کسی است که چه در روز های خوبی و خوشحالی و چه در روز های سخت و دشوار زندگی همیشه مانند تکیه گاهی برایمان باشد تا با او درد و دل بکنیم و از مشکلات همدیگر برای هم بگوییم و همدیگر را راهنمایی کنیم و با این اوصاف ما هم باید برای او همین کا
هستیا ایزدبانوی آتشکده است و آتشکده خانه را روشن میکند و گرم و صمیمی نگه می دارد.
ویژگی های هستیا:
*در کودکی دخترانی احساساتی هستند.
*در مقابل کاری که می کنند انتظار تشکر ندارند.
*یک بعد معنوی و آرامش دارند.
*به خاطر رضای خدا و نفس عمل کار می کنند نه به خاطر امور دنیوی.
*متمرکز بر کار است.
*اگر ازدواج نکنند افسرده نمی شوند.
*در منزل هستند و برایشانمهم نیست که دیگران چه میگویند.
*در کودکی درونگرا و کم توقع اند.
*اکثرا زنان هستیا سالم هستند.
*اهل غیبت ن
عواملی که در رنگ نگرفتن ابرو موثر هستند
مصرف داروهایی که به صورت زیر در سمانه بیوتی شرح داده ایم بر روی رنگ گرفتن تاتو و هاشور ابرو موثر هستند:
عمل های جراحی
پس از گذراندن ۶ ماه از عمل های جراحی می توان برای رنگ کردن تاتو و هاشور ابرو اقدام کرد.
دوران بارداری و شیردهی
در دوران بارداری و شیردهی نوزاد ر...

بحثی که امروزه به‌عنوان حجاب اختیاری مطرح است و برخی از سلبریتی ها و منورالفکرهای غرب‌زده از آن دم می‌زنند و رسانه‌های خارجی هم به آن دامن می‌زنند، بهانه‌ای بیش نیست و درواقع آن‌ها به دنبال برهنگی و بی‌بندوباری هستند. چرا که در کشور ما و در مسئله حجاب اجبار به معنای واقعی وجود ندارد […]
نوشته حجاب اختیاری بهانه است، آنان به دنبال برهنگی هستند! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
درباره تفاوت سیاره و ستاره اطلاعاتی را جمع آوری کنید و در کلاس ارائه نمایید.
ستاره ها معمولا اجرامی بسیار بزرگ هستند که با کمک واکنش های هسته ای درون خود نور تولید میکنند.ولی سیاره ها جرمی بسیار کمتر از ستاره ها دارند از خود نوری ندارند و معمولا به دور ستاره ای در حال گردش هستند. ستاره ها توده های گازی بسیار داغ و منبسط هستند،در حالی که سیارات اکثرا جامدند

۱-یوگای آرام یا ساتیا ناندا
روی حرکات کششی آهسته، انعطاف پذیری و تنفس عمیق تمرکز دارد.برای مبتدی ها و افرادی که میخواهند از استرسشان بکاهند، بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات شدتی هستند مناسب نیست. 
۲- هاتا
حرکات با ملایمت معقولی همراهند وکششی هستند.برای مبتدی ها، میانسالان و کسانی که میخواهند از استرسشان بکاهند بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات هوازی و سوزاندن کالری هستند مناسب نیست.
۳- آینگار
روی توازن درست بدن و
اساسا آدم ها دو دسته ان:
اونهایی که به نیازهای اساسی خودشون در مسیر رشد و کمال عالم هستند و اونهایی که به این نیازهایی که گفتیم عالم نیستن
حالا دسته ی اول خودشون دوگروه میشن؛ اونهایی که به علم شون عمل می کنن که اینها آفرین دارن، دارن به کقصد می رسونن خودشونو ان شاءالله؛ و گروه دومی هم اونهایی هستند که به علم شون عمل نمی‌کنن این‌ها خیلی بسیار...(انگار این طیف خیلی ها رو در برمیگیره)
دسته ی دوم اونهایی هستند که عالم به نیازهای اساسی رسد و کمال ن
روی دندان ها به دلایل مختلف و در سنین مختلف ممکن است لکه هایی ایجاد شود.
لکه های دندانی به سه دسته
1) عمیق: در عاج دندان به وجودمی آیند و معمولا تیره رنگ هستند.اگر در دوران بارداری داروهای خاصی نظیر آنتی بیوتیک تتراسایکلین مصرف کنید امکان دارد فرزند شما در آینده دچار این قبیل لکه بشود. همچنین اگر کودکان در حال رشد از فلوراید زیاد استفاده کنند ممکن است در آینده دندان های دائمی آنها در معرض بروز لکه های عمیق قرار بگیرد.
2) سطحی:در سطح دندان و نزدی
خوراکی هایی وجود دارند که خوردن آنها لذت بخش تر از کلوچه های مفید هستند. افرادی که سلامتی برایشان مهم است، از مصرف غذاهای ناسالم و حاوی شکر چشم پوشی می کنند اما بسیاری از ما هنوز بعضی اوقات هوس شیرینی جات می کنیم. به همین دلیل است که داشتن یک دستور غذایی خوب که درکنار حس خوبی که از نظر جسمی و ذهنی به ما می دهد مطابق ذائقه ما نیز باشد، بسیار عالی است. کلوچه های نارگیلی که در ادامه دستور تهیه آنها ارائه شده است سرشار از فیبر، پروتئین و چربی سالم ه
اغلب اهل جهنم جهنمی زبان هستند. گناهان زبانی بسیار است مثل آبرو بردن! فکر نکنید همه شراب می خورند و دزدی می کنند ، یک مشت مومن مقدس ظاهری را می آورند جهنم که اینها در صفوف نماز جماعت یا هیئت می نشستند و آبروی دیگران را بردند.
همه چیز درباره خال های دردناک

از آنجا که خال ها شایع هستند ، ممکن است تا زمانی که یک خال خال دردناک نداشته باشید ، فکر زیادی به افراد روی پوست خود نکنید.
در مورد خال های دردناک ، از جمله مراجعه به پزشک ، باید بدانید.
چه نوع مول را دارم؟به گفته آکادمی پوست آمریکا (AAD) ، خال ها معمول هستند ، به طوری که بسیاری از افراد 10 تا 40 مول دارند.
انواع مختلف خال های پوستی شامل موارد زیر است:
خال مادرزادی. اینها وقتی متولد می شوید آنجا هستند.خال های اکتسابی. ای
اولین کلان شهر ایران، پایتخت آن است که در خیلی
از قسمت ها باید حرف اول را بزند. در زمینه هتلداری نیز هتل های تهران جزو اولین
ها و پیشگامان این عرصه هستند و برای هتل های بسیاری الگوی خوبی در ارائه ی خدمات
و به روز رسانی تجهیزات هستند. همگام با بزرگ ترین هتل های جهان در حال ارتقای
کیفیت و عمل به متد روز هتلداری هستند.
یک آدمهایی هستند که مردم را از کاری که خودشان انجام میدهند نهی میکنند. یک دسته ی دیگر هستند که کار اشتباه را انجام میدهند، اما هرگز حاضر نمی شوند برای دیگرانی که حتی از کارشان خبر ندارند، منبر نهی از منکر بروند، یک جورهایی خجالت می کشند . به این دومی ها امید هست :) 
این نژاد یکی از بهترین نژادها است . افراد زیادی به پرورش این گوسفند مشغول هستند .نام این نژاد از نام یک روستایی گرفته شده است . امروزه از تمامی فرآوره های حاصل از این گوسفند استفاده می شود بنابراین آن را در دسته گوسفندان پشمی ، شیری و گوشتی قرار می دهند .این گوسفندان دارایی جثه ای متوسط هستند . گوش این گوسفندان بلند است و همیشه رو به پایین قرار دارد . از دیگر ویژگی های این گوسفندان می توان به دنبه بزرگ پر از چربی آن ها اشاره نمود .قوچ های این نژاد
- چرا از این نانوایی سنگکی خرید می کنید ؟
- چون نان هایش بهتر از آن یکی هستند.
- چرا بهتر هستند ؟
- چون طعم بهتری دارند.
- چرا طعم بهتری دارند ؟
- چون نانوا کنجد روی نان را با دقت می ریزد در حالی که جای دیگر کنجد را یک گوشه نان می ریزد و همه جا به صورت یکنواخت کنجدی نمی شود.
- بسیار عالی ! این همون ارزشی هست که می شه باهاش محصولی تولید کرد و رضایت فروخت !
درسى به روز از حضرت على(ع)
در جهنم سنگ آسیابی وجود دارد که پنج گروه را آسیاب می کند. آیا نمی پرسید آن پنج طایفه چه کسانی هستند :
حاضران عرض کردند: آری یا امیرالمومنین، آنان جه کسانی هستند؟

امیرالمومنین علیه السلام فرمودند: آنان عبارتند از:
عالمان فاجر، قاریان فاسق، حاکمان ظالم،وزیران خائن و کارگزاران کاذب.
اگر چه تعداد زیادی از مسائل فن اوری مربوط به استفاده از مواد پلاستیکی در بسته بندی مواد غذایی از جمله مشکلاتی هستند که کلا به صنعت بسته بندی مربوط می شوند ولی برخی از مسا ئل مربوط به طبیعت ماده به کار رفته در بسته بندی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند . موفقیت کاربرد پلاستیک ها در بسته بندی نیاز به همکاری تولید کنند گان مواد غذایی ، سازند گان انواع پلاستیک ها ، طراحان و در نهایت مصرف کنند گان دارد .ملاحظات اقتصا دی محدودیت های بیشتری را اعما
 سردار سلامی: نیروهای سپاه برای امداد رسانی آتش به اختیار هستند/ کمک ۷ استان به سپاه گلستان جانشین فرمانده کل سپاه جمع فرماندهان نظامی و انتظامی در مناطق سیل‌زده:همه فرماندهان سپاه در زمان این‌گونه حوادث آتش به اختیار هستند و در زمینه ۷ استان معین به سپاه نینوای استان گلستان کمک می‌کنند. من در این حادثه با همه فرماندهان سپاه استان‌ها در ارتباط بودم و خوشبختانه همه پای کار هستند.از دو شب پیش دستورات لازم را برای اعزام نیرو و امکانات به من
shirazart.blog.ir 
* از حدود ۱۱۰۰۰ سال تا حدود ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد ، در اروپا هیچ اثر و نشانه ای از تمدن و زندگی دیده نمی شود و از همین زمان به بعد است ، که ما شاهد آثار " استون هنج " ( درشت سنگی - خرسنگی) در قسمتهایی از اروپا از جمله در جنوب انگلستان ( سالزبوری) ، جنوب فرانسه و ایرلند هستیم ، که متعلق به اقوام بدوی اروپا هستند .این ساختمانها یا یادمانهای سنگی ، گاهی دارای ابعاد ۲۰ متر و چندین تُن وزن می باشند .
* معماری سنگی " مگالیتیک" ( درشت سنگی) بر حسب نوع
خرید سنگ تراورتن محلاتبه طور کلی میتوان گفت معادن محلات بهترین و با کیفیت ترین سنگ های تراورتن ایران را دارا می باشند.معادن تراورتن محلات سنگهایی کم سوراخ و با کیفیت هستند که از تم کرمی تیره تا رنگ سفید را پوشش می دهند.معادنی همچمون تراورتن آتشکوه عباس آباد دره بخاری حاجی آباد جزو معادن تراورتن منطقه نیمور محلات هستند که جزو با کیفیت ترین و زیباترین سنگ های تراورتن در ایران هستند.جهت خرید سنگ تراورتن محلات اعم از سنگ تراورتن آتشکوه سنگ های
سنگ کلیه به ذرات کوچک و سختی در کلیه گفته می شود که بیشتر در دهه های چهارم و پنجم زندگی فرد را درگیر می کند. کسانی که سابقه ی خانوادگی سنگ کلیه دارند 2 برابر دیگر افراد در معرض ابتلا به سنگ کلیه هستند. افزایش چاقی، دیابت و سندرم متابولیک ، مصرف ناکافی مایعات به خصوص آب و تاخیر در تخلیه مثانه می تواند احتمال ایجاد سنگ کلیه را افزایش دهند.
به گزارش بهداشت نیوز طبق آمار سنگهای کلسیمی شایعترین نوع سنگهای کلیوی هستند. 60 % سنگهای کلیوی  از نوع  اگزال
به نظرم این جمله رو باید جدی گرفت. کویت: ایران و آمریکا در حال کاهش تنش هستند. کویت کشوریه که طعم و مزه جنگ رو خیلی خوب احساس کرده و بعد از حمله صدام، دیگه از صحنه سیاسی حذف شد و عملا همچنان در حال باج دادن به آمریکاست.
این حرف رو وقتی اونا میگن باید تامل کرد
حکومت ما کی سر عقل میاد؟
در دیدار کارگزاران حج: آن کسانی که متصدی مناطق حج هستند، وظایف سنگینی بعهده دارند. جزو وظایفشان است که امنیت حجاج را تأمین کنند، منتها نباید محیط را امنیتی کنند. باید احترام و کرامت اینها حفظ شود؛ اینها ضیوف الرحمانند. باید رفتارشان با حاجیان در این مدتی که حجاج در مکه و مدینه هستند رفتار مناسبی باشد.
ساعت های دیواری ایده آل برای خانه شما
ساعت ها سازهای مربوط به گفتن زمان هستند که تقریباً در همه جا به اشکال مختلف یافت می شوند. ساعت های دیواری ساعت هایی هستند که بر روی دیوارها قرار می گیرند که می توانند دارای عملکرد دوگانه باشند: نمایش زمان و تزئین دیوار خانه ها.ساعت دیواری بخش مهمی از هر خانه ای هستند که می توانند دیوارهای خالی را متحول کرده و در هر اتاق خانه قرار بگیرند. همچنین افراد برنامه های خود را با ساعت مدیریت می کنند. در این مبحث دو
«الَّذِینَ هُمْ فِی صَلاتِهِمْ خاشِعُونَ»
یعنی : «مؤمنین کسانی هستند که در نماز خویش خاشع و فروتن هستند و دیده بر سجده‌گاه خود دارند و به این سو و آن سو نمی‌نگرند و دلشان در گرو مهر و عشق به خداست.

#صفات_فردی
#ویژگی_مومنان
از وقتی شرایط اقتصادی بعد شده همه به فکر سرمایه گذاری هستند و شاید برخی نیز به فکر این هستند که ضرر اقتصادی نکنند ولی نباید رفت خرید کرد بیش از احتیاج و انباشت کرد. به فکر بقیه هم باید بود.
این نکته مهم رو همه فراموش میکنند.
قیمت خودرو و قیمت مسکن را مشاهده کنید.
پدر و مادرها باید سعی کنند محبت زن و شوهرها را – این بچه‌هاشان را – جوان‌هایی را که ازدواج می‌کنند– تأمین کنند. گاهی ممکن است یک دلخوری‌هایی پیش بیاید، پدر و مادرها که تجربه‌دارتر هستند، بزرگ‌تر هستند، عاقل‌تر هستند، نگذارند که این دلخوری‌ها به دلسردی زن و شوهر جوان از هم متنهی شود. ۱۳۸۰/۹/۱۲
حیوانات گوسفند و بز دو مورد از حیواناتی هستند که برای تولید شیر، گوشت و ... از آنها استفاده میشود، این دو حیوان تفاوت های زیادی باهم دارند و پرورش هر یک از آنها متفاوت است، در ادامه این نوشته به تفاوت های این دو میپردازیم.
پرورش گوسفندگوسفندان یکی از انواع گاوسانان سم دار و نشخوار کنندگان هستند که به صورت اهلی و وحشی یافت میشوند. انسان ها از گوشت، پشم، پوست و شیر این دام برای تولید محصولات خود و همچنین تهیه غذا استفاده میکنند.گوسفندان کوچک تر
سلام به تمامی دوست داران سفر و وبلاگ بریم سفر
امروزه سایت های زیادی در ایران هستند که اقدام به فروش بلیط هواپیما می کنند.
البته اکثر سایت ها مربوط به آژانس های مختلف هواپیمایی هستند . همه فروش خود را آنلاین ادامه می دهند.
اما خوب سایت هایی هستند که مرجع هستند و سایت اصلی حساب می شند و اگر شما بتونید در زمان مناسب اقدام به خرید بلیط کنید 100% به نفع شما هست.
به عبارتی شما بلیط چارتری یا بلیط لحظه آخری خریداری کرده اید و سود کردید.
خوب می رسیم به مقا
وضیحات براساس انیمیشن

ماهی ها با حدود بیست و نه هزار گونه شناخته شده، بزرگترین  گروه مهره داران روی زمین
هستند اگر یادتان باشد مهره داران آنهایی هستند که ستون فقرات دارند
بیشتر ماهیان خونسردند که معنی آن این است که نمی توانند حرارت بدن خود را تولید کنند
ادامه مطلب
تکلیف: به نظر شما پناهگاه سوره ناس چه شکلی هستاز نظر من پناهگاه سوره ناس جایی است که چند لایه حجیم و محکم و استوار از یه مکانی در حال مراقبت کردن است 
که هر لایه آن وقتی ب جلو میریم بهتر و استوار تر میشود 
این پناهگاه شبیه زمینه که هر لایه هر دفعه ضخیم تر میشود و وقتی به آخرش میرسیم میبینیم این ها درحال مواظبت از هسته زمین هستند
حال این سنگر (پناهگاه) هم مانند آن است اما بجای هسته آن مردم در آن جای دارند و محافظت کننده آن: رب مردم ،ملک مردم و از ه
همسرم قبول نمیکنه خانواده من بهتر هستند
خانم بنده همواره اصرار دارد تا در زمان خرید هدایا برای خانواده‌های مان کاملا یکسان و برابر برخورد کنیم، حال آن‌که خانواده این جانب همواره به نسبت خانواده همسرم لطف بیشتری به ما دارند، چه از لحاظ تعداد و دفعات هدیه دادن و چه از لحاظ ارزش مالی. خانمم قبول نمی‌کند که خانواده من از خانواده او در این زمینه بهترند. با این‌که این موضوع را بارها برایش توضیح داده‌ام اما با توجیهاتی همچون تفاوت سطح مالی دو خ
مدیران خوب از دیدگاه کارکنان چه ویژگی هایی دارند؟ بر اساس تحقیقی که در شرکت گوگل انجام شد، کارکنان گوگل ویژگی های ذیل را برای مدیران خوب معرفی کردند: 1⃣ مدیران خوب، یک مربی خوب برای کارکنان هستند؛ 2⃣ تیم شان را توانمند می کنند؛ 3⃣ مدیرانی جزئی نگر نیستند؛ 4⃣ برای رفاه و موفقیت کارکنان ارزش قائلند و همتشان بر آن است؛ 5⃣ نتیجه مدار هستند و بهره ور 6⃣ ارتباطات خوبی با کارکنان دارند و شنود موثری در طی فرآیند ارتباطات دارند؛ 7⃣ به کارکنان کمک می
همانگونه که می دانید گوسفندان دارای نژادهای متفاوتی هستند که نژاد زل یکی از آن هاست .
این نژاد از گوسفندان در مناطق ساحلی دریای خزر و بخشی از دشت گرگان نگهداری و پرورش داده می شوند . گوسفندان زل دارای پشمی به رنگ شکری و نخدی هستند و در بعضی مواقع به رنگ حنایی دیده می شوند .
گوسفندان نژاد زل از گوسفندان گوشتی به شمار می آیند و با پرورش و نگهداری این گوسفندان گوشت مرغوب و با کیفیت بالا روانه بازار می شود .
این نژاد دارای دست و پاهای بلندی هستند و د
برای روان و صحیح ترجمه کردن متون علمی باید تکینک های خاصی را به کار برد و باید دانست که اینگونه ترجمه ها با ترجمه های روزمره متفاوت هستند. از آن جا که ترجمه متون مختلف علمی نیازمند تسلط به اصطلاحات و واژگان تخصصی در رشته خاصی است، لذا اولین گام در ترجمه تخصصی، دانش در زمینه تخصصی متن خواهد بود. ترجمه متون تخصصی مانند مقالات مستلزم تسلط بر هر دو زبان مبدا و مقصد، هدف نوشتار و همچنین یک فرد آگاه است که مفاهیم علمی موجود در متن را درک کند. مترجمی
شهرهای بزرگ همیشه در کانون توجه بوده اند و
انتظارات متعددی از آن ها می رود. یکی از انتظاراتی که از شهرهای بزرگی همچون
تهران که در کشورهای گردشگر پذیر هستند می رود، داشتن هتل هایی در سطح کیفی عالی
است. اگر بخواهیم با مثال تهران ادامه دهیم به جا خواهد چراکه هتل های تهران از
بهترین سطح کیفی در ارائه ی خدمات و تجهیزات برخوردار هستند و همواره به طور روز
افزون در حال ارتقا هستند.
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز یا ابالفضل
در کتاب مصنف آبی شیبه
عمربن الخطاب میگوید:
انانکه فارسی صحبت میکنند خبیث هستند
(قضاوت با اهل سقیفه و عمری ها که از ابتدا با تجاوز به خاک ایران و برده گی و کنیزی ایرانیان ایران را نابود کردند و هنوز با طرفداری از اموی های عربستان به دنبال تضعیف ایران هستند)

در کنار سرماخوردگی، آنفولانزا و سایر مشکلات تنفسی به طور معمول سرفه هم ایجاد می شود که شما را در شب بیدار نگه می دارد و توانایی تنفس با سهولت شما را محدود می کند. اگرچه سالانه افراد زیادی از سرفه رنج می برند، اما بسیاری از آنها از داروهای طبیعی که درمان سرفه بسیار موثر هستند آگاهی ندارند. چندین روغن طبیعی برای سرفه وجود دارد که دارای خاصیت ضد اسپاسم، آنتی اکسیدان، ضد ویروسی و ضد باکتری هستند. این روغن ها مانند روغن های اساسی توصیه شده برای سر
صدای گریه حسین رو شنیدم(همسایه دیوار به دیوارمان هستند)، چقدر دلم تنگ شده براش... یک هفته ای میشه که تب خال زده بودم برای همین نمی تونستم هیچ کدوم از اخوی زادگان رو بغل و بوسشون کنم. حس میکنم بوس خونم اومده پایین:)
بچه ها خیلی شیرین و خوشمزه هستند. 

×الان در شرایط سختی هستم کلا ... هم درسی و هم کاری و هم... دیگه نمیکشم. دلم میخواد رها کنم همه چی رو و برم. لطفا برام دعا کنید. که همه چی به خوبی و خوشی ختم بشه. و هیچ کس این وسط ناراحت نشه. که منم انقدر ذهن
«هو الّذی ایّدک بنصره و بالمؤمنین»؛ خدای متعال تأیید خودش را در کنار نصرت به وسیله‌ی مؤمنین می‌گذارد، مؤمنین هستند که موجب نصرت میشوند؛ مومنین هستند که نظام را پابرجا نگه ‌می‌دارند؛ مؤمنین هستند که در میدان‌های مختلف، جاده را صاف می‌کنند تا نظام اسلامی بتواند کارهای بزرگی را انجام دهد. نباید تصور کنیم ما هستیم [که این کارها را] می‌کنیم؛ اینها را خدا دارد می‌کند.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
بیشتر فیلترهای پارچه ای و کاغذی دارای منافذی هستند که قطر آن ها بیشتر از قطر ویروسها و باکتریها هستند، بنابراین تولید آب مقطر با این روش محدودیت هایی دارد. اگرچه، برخی از فیلترهای غشایی و فیبری دارای منافذ کوچکی هستند که می‌توانند انگلها را به طور مؤثر از بین ببرند. فیلترهای کاغذی برای از بین بردن شیستوزوم ها و فیلترهای نایلونی پلی استر برای از بین بردن سیکلوپها توصیه می‌شود.جهت مشاوره استفاده از دستگاه تصفیه آب می توانید با ما تماس حاصل
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
بیش از 500 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی در سطح کشور هستند
(وی با اشاره به اینکه 30 درصد مردم ایران نزدیک خط فقر هستند که مشارکت همه مردم را می‌طلبد افزود) در بین سال‌های 92 تا 95 دستمزد مستمری بگیران رشد بسیار خوبی داشته است.
نهضت مهارت افزایی در کشور در دستور کار داریم
93 هزار تعاونی در کشور فعالیت دارند که در بخش‌های مختلف اقدامات گوناگونی صورت گرفته است./ فارس@Rasad_tahlil
[عکس 430×249]
Show commentsمشاهده کان
کیست تخمدان چیست؟ چه علائمی دارد و چطور درمان می شود؟
کیست تخمدان یکی از رایج ترین انواع تومور در زنان است. گزارش شده است که کیست تخمدان حدود 80٪ تومور های سرطانی را تشکیل می دهد. کیست های تخمدانی کیست هایی هستند که حاوی مایع می باشند ، این کیست ها در داخل تخمدان های زن رشد می کند.

این کیست ها ممکن است ارگانیسم های جدیدی باشند که با سندرم تخمدان های طبیعی متفاوت هستند، یا آنها مایع هایی هستند که کیست در تخمدان ایجاد می کنند. 

ادامه مطلب
اگر به دنبال پرده مناسب در یک فضای کم نور هستید پرده های توری گزینه مناسبی هستند. پرده های توری از پرطرفدارترین مدل ها برای استفاده در پذیرایی هستند زیرا معمولا زیبایی پذیرایی برای ما اهمیت بسیاری دارد و تنوع پارچه های حریری و توری بسیار بالاست.
پرده های ضخیم معمولا سنگین هستند و جلوی نور را می گیرند پس گزینه مناسبی در فضای پذیرایی نیستند. نکته مهم دیگر وزن پرده است پرده های ضخیم به علت سنگینی ما را محدود می کنند اما پرده های توری و حریر گزین
گوسفند نژاد سنگسری یکی از نژادهای ایرانی است که آن ها را در دسته گوسفندان گوشتی قرار می دهند .
زیستگاه این گونه از گوسفندان همانگونه که از نامشان پیداست به محلی به نام سنگسر در شمال شهر سمنان باز می گردد .
در رابطه با ظاهر این گوسفندان باید بگوییم که :
- پشم گوسفندان سنگسری از قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره متغیر است  و در برخی موارد به رنگ های نخودی، بور و کبود دیده می شوند .
- جثه این گوسفندان کوچک است و دارای پاهای ظریف و نازک هستند .
- دنبه این گو
نام هایی که به معنای نور و یا درخشش روشن و زیبا و جسورانه بر روی کودک است
نور معنا می تواند یک روز آفتابی را به یادگار بگذارد یا پشت سر هم دانش، باعث روشنایی آینده کودک شما شود یا تولد اواسط زمستان را روشن کند. به نوزادان متولد Hanukkah یا سال نو گاهی نامهایی داده می شود که به معنی نور است.
اسم با معنی نور
مانند اسم های رهارون و کلارا. در کنار هارون و کلارا ، نامهای دیگری که به معنای نور در بالای 1000 ایالات متحده هستند عبارتند از:
بدی ، النا ، کیارا ، ل
برنامه ریزی کن وقتی که دیگران مشغول بازی هستند.مطالعه کن وقتی که دیگران در خواب هستند.تصمیم بگیر وقتی که دیگران مردد هستند.خود را آماده کن وقتی که دیگران در خیال پردازی هستند.شروع کن وقتی که دیگران در حال تعلل هستند.صرفه جویی کن وقتی که دیگران در حال تلف کردن هستند.گوش کن وقتی که دیگران در حال صحبت کردن هستند.لبخند بزن وقتی که دیگران خشمگین هستند.پافشاری کن وقتی که دیگران در حال رها کردن هستند.
کابینت آشپزخانه بر اساس جنس و نوع ساخت، مدل های متنوعی دارد. چوب و فلز رایج ترین مواد اصلی هستند که کابینت با استفاده از آنها ساخته می شود. همچنین نحوه نصب کابینت ها نیز مدل آنها را تعیین می کند. نصب یک طرفه و دو طرفه روی دیوار، نصب به شکل L و U، نصب اپن و نصب به صورت جزیره نیز رایج ترین روش های نصب کابینت به شمار می روند. محبوب ترین کابینت ها به ام دی اف شهرت دارند که دارای ورقه های فشرده هستند. کابینت های منحنی هم مدل های بسیار زیبایی هستند که با
              1. در نقشه ایران محدوده ی استان ها و مراکز خواسته شده را نشان دهید و بنویسید کدام
                   یک در محدوده آب و هوای خزری و کوهستانی هستند .
           الف) شهر کرد        استان  .......             آب و هوا ........

ب) ساری              استان .......              آب و هوا ........

2. در استان اصفهان شهرستان های نایین و فریدونشهر را نشان دهید و بنویسید کدام یک
                دارای رطوبت بیشت
2628 - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: "روزنامه نیویورک‌تایمز شرحی نوشته بود که روشنفکران ایران خواستار تحولات عمیق و اساسی در اجتماع ایران هستند. شاهنشاه خندیدند و فرمودند «روشنفکر کدام گُهی است؟ اینها اشخاصی هستند که هزاران نوع عقده دارند. خود ما اسم روشنفکر بر آنها می‌گذاریم و آنها را عَلَم می‌کنیم، بعد از ما خرده‌گیری می‌کنند؟»"منبع: خاطرات علم، جلد۵، ص۳۱۳ (۳۰ مهر ۱۳۵۴)
دانلود فایل اصلی
چگونه درست و اصولی مطالعه کنیم؟
مطالعۀ اصولی، روش‌ها و مراحل مختلفی دارد که از آن میان، روش‌هایی
مانند «خلاقیت یا طرح شبکه‌ای»، «پس‌ختام» و «دقیق‌خوانی»  معروف‌تر هستند.
روش‌هایی مانند «خواندن بدون نوشتن»، «خط کشیدن زیر نکات مهم»، «حاشیه‌نویسی»، «خلاصه‌نویسی» و «کلیدبرداری»
نیز از روش‌های معروفی هستند که تجربه نشان داده مؤثر امّا برای مطالعه‌ای اصولی ناکافی هستند.
ادامه مطلب
چرخ دنده مخروطی نوعی هستند که یک محور دوران را دارند که موازی نیستند و امتداد آنها در یک نقطه مشخص با هم برخورد میکند.
مسئولیت این چرخ دنده ها تغییر دادن نیروی انتقالی که در یک مکانیزم است و ممکن می باشد با تغییر سرعت باشد.
چرخ دنده های مخروطی در دو حالت ساده و مارپیچ هستند زمانی که یک جفت چرخ دنده مخروطی از نظر درگیری یکسان باشند.
سرعت انتقال آنها برابر با 1 می شود این نوع را چرخ دنده مخروطی دو قلو می نامن.
این نوع چرخ دنده ها بهترین ابزار برای
۱۷ ویژگی افرادی کـــه همیشه و همه جا محبوب هستند
اگر می خواهید همه جا محبوب و مورد توجه همه باشید می توانید از ۱۷ روشی کـــه در ادامه به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید تا به قول معروف همه جا تودل برو باشید.حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را میشناسید کـــه نظر همه را به خودشان جلب میکنند!آدم‌هایی کـــه نمیتوان کاریزمایشان را ‏سنجید، اما همه با آن‌ها احساس راحتی میکنند و جذب‌شان میشوند. ‏ آن‌ها چطور این کار را میکنند؟با موهبتی خد
بسیاری از مردم در حال مرگ هستند که تلویزیون های LED زیبا را روی دیوارهای خود آویزان می کنند. آنها نمی دانستند که انواع مختلفی از چراغ های LED وجود دارد. این دو نوع تلویزیون دارای نور پس زمینه و نور پس زمینه هستند. آنها اصول یکسانی دارند ؛ تنها تفاوت در نحوه قرارگیری نور …The post لبه در مقابل نور پس زمینه appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2Wi1mJs
مشاهده مطلب در کانال
کاربران و مشتریان زیادی هستند که متاسفانه به علت اعتماد نابجا به شرکت
های کلاهبردار اصفهان از طراحی سایت در استان اصفهان ناراضی هستند.
شرکت هایی که تازه تاسیس هستند و با درج نمونه کار های تقلبی از مشتریان سوئ استفاده میکنند.
پیشنهاد
ما این است که گول اسم و فضای دفتر این شیادان را نخورید و حتما قبل از
سفارش طراحی سایت نمونه کار ها را بررسی کنید و با جست و جوی کلمه domain
age در گوگل و وارد کردن آدرس نمونه کا و وبسایت خود شرکت ها سابقه و عمر
سایت ر
ادم های بدبخت دودسته هستنددسته اول ادم هایی هستندکه واقعا بدبختن !وبدبختی خودشون رو بانقاب کشیدن به چهرهشون ابرازنمی کنن ولی مدام باسودجویی ازدیگران به هر شکل وشمایلی خودروخوشبخت تصورمی کنن ولی درواقع بدبخترین وگداترینن ...دسته دوم ادمهایی هستندکه به واقع خوشبختن وتمام ایده الهای یک زندگی خوشبینانه وجسورانه رادارندولی بازدرزمره بدبختها هستند

ادامه مطلب
هیچ چیز در خلاء وجود ندارد. بدن ما شامل ارگانیسم های پیچیده ای است که دائما در حال حرکت هستند و مواد شیمیایی در آن با یکدیگر در تعامل و واکنش هستند.
گاهی اوقات مواد به صورت هم افزایی کار می کنند و بهترین ها را در کنار یکدیگر به ارمغان می آورند. و بعضی اوقات نیز، به صورت متناقض عمل می کنند، و برعکس سبب مشکلاتی میشوند که به طور کلی مضر است.
ادامه مطلب
برای تهیه برنامه زمانبندی چند شرط ذیل در تهیه آن دخیل هستند1-  ساختار شکست2- وارد کردن منابع3-اپدیت کردن های برنامه و تهیه گزارشات پیشرفت4-  درصد پیشرفت فیزیکی از کدام روش مورد استفاده قرار داده شوداین عوامل بر تعین قیمت تهیه یک برنامه زمانبندی تاثیر گذار هستند
هیچ فکر کرده اید چه مشاغلی هیچ گاه تعطیلی ندارند؟ اگر این سوال از شما پرسیده شود چه پاسخی برای آن دارید؟ مثلا خواهید گفت آتش نشانان، پزشکان، یا مشاغل دیگر. اما آیا تا به حال فکر کرده اید پاکبانان نیز جزئی از این مشاغل حساس هستند که هرگز تعطیلی ندارند؟ همیشه باید باشند، چرا که اگر یک روز نباشند، زباله شهر را در بر می گیرد و بوی تعفن زباله ها مشام انسان را خواهد آزرد. شاید کمتر کسی به اهمیت آنها فکر کرده باشند. مثلا در این روزها که پزشکان و پرستا
همیشه در مناسبت‌هایی که همه‌ی اعضای خانواده مجبور و گاهی محکوم به دور هم جمع شدن‌ند، به کسانی فکر می‌کنم که مهجور از خانواده هستند. به خانواده‌هایی که جمع‌شان کسی را کم دارد. به کسانی که خانواده‌شان را ندارند.
به سربازهایی که بالای برجک، نگهبانی می‌دهند.
به عکس‌های قاب شده‌ی گوشه‌ی سفره هفت سین که حکایت یک مفقود شدن، یک نبودن و نیامدن از جنگ است.
به مهاجران اجباری و انتخابی که لابه‌لای کلمات و فرهنگی بیگانه باید آیین کشوری که رهایش ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها