ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

اینچنین فردهایی هستند.

١- مدت دار  ٢- غیر فوری  ٣- فوری✏️ خیارهای مدت دار✅ ٣ عدد هستند۱_ خیار حیوان ۲_ خیار مجلس ۳_ خیار شرط✏️ خیار های غیر فوری✅ ۵ عدد هستند۱_ تاخیر ثمن۲_ تبعض صفقه ۳_ تخلف شرط ۴_ تفلیس ۵_ تعذر تسلیم✏️ خیار های فوری✅ ۴ عدد هستند- سایر خیار ها فوری هستند ۱_ خیار غبن ۲_ خیار عیب ۳_ خیار رویت ۴_ خیار تدلیس
زن‌ها موجودات عجیبی هستندبیشتر از همه انتظار را می‌فهمندبا انتظار بزرگ می‌شوندلا به لای گرفتاری‌های روزمره‌شانبا انتظار عاشق می‌شوندبا انتظار بچه‌دار می‌شوندبا انتظار پیر می‌شوندیا عاشق نمی‌شوندیا عاشقانه می‌میرندزن‌ها، موجودات عجیبی هستندزن‌ها معنی واقعی انتظارندآن‌ها لایه‌های سخت دوستت دارم را از چهره مردان می‌شویندو به هر تبسمی عاشقانه زندگی می‌دهندانتظار نام دیگر زن استزنی از جنس بودن‌هااز جنس خواستن‌هازنی که از ه
q
خسته شدم از عشق یکطرفه
مردها هستی هستند-زنها نیستی هستند
سیاوش قمیشی -رئیس علی دلواری-الیورتوئیست-خشایار مستوفی-دییگومارادونا-مایکل مور-سرندپیتی و حانا
دارایی هر کس دو متر قبرش است
ذهن انسان حاوی یک سیم کارت است 
شاه صدا است-خمینی نور است
هرکس می تواند در زمانه خودش زندگی کند -درخواب
من ذهن نیمه هوشیار است-امیرحسین ذهن هوشیار است-حامد ذهن هوشیار برتر است
حرف زدن یادت نره زمان رانندگی
پسرها عدد مثبت هستند-خدا عدد صفر است-دخترها عدد منفی هست
دوبرمن ها دارای چه خصوصیاتی هستند:
دوبرمن ها دارای چه خصوصیاتی هستند: سگ های دوبرمن چشم هایی بادامی شکل دارند و صورتی کشیده. با گونه های پهن عضلانی و نزدیک بودن لب ها به فکین و کتف
های برجسته و پهن وعضلانی بودن سینه و کمر اشاره کرد.
ادامه مطلب
 سطح نهایی بسیار صاف و نرمی دارند. 
2) ظاهر آنها بسیار بهتر از پلاستیک های ارزان قیمت است. 
3) ازنظر حرارتی در برابر شعله بسیار مقاوم تر از پلاستیک ها هستند. 
4) جاذب اصوات بیرونی هستند. 
5) به مرور زمان تغییر شکل نمی دهند. 
6) نسبت به تغییرات جوی همچون رطوبت مقاوم هستند. 
7) هزینه پایینی دارند.

02432464407-9
پله برقی چگونه کار می‌کند

در پله برقی هر پله دارای دو مجموعه چرخ در دو طرف هستند که در دو مسیر جداگانه در حال چرخش هستند. چرخ‌های نزدیک پله‌های بالا به زنجیر چرخ متصل هستند و به کمک دنده محرک در بالای پله برقی کشیده‌ می‌شوند. چرخ‌های بعدی که آزادانه در امتداد شیار حرکت می‌کنند پشت سری اول قرار دارند.
ادامه مطلب

خیلی از افرادی که شب‌ها دیر می‌خوابند، به هیچ‌وجه حاضر نیستند از این عادت دست بکشند. این افراد از سکوت و تاریکی شب برای طرح ایده‌های خلاقانه الهام می‌گیرند و به قول خودشان، جرقه‌ی نوآوری‌هایی در ذهن‌شان زده می‌شود که در روشنایی روز محال است به فکرشان خطور کند.
در این مقاله قصد داریم به مرور پژوهش‌های انجام شده پیرامون تأثیر دیر خوابیدن روی هوش و خلاقیت بپردازیم تا ببینم آیا افرادی که دیر می‌خوابند، واقعا باهوش‌تر و خلاق‌تر هستند
- نژاد کلکو : این گونه گوسفندان دارای حجم پشم بالایی هستند . توانایی پیاده روی در این گونه گوسفندان به دلیل کشیده بودن قامتشان بالا است .
- نژاد لری بختیاری: اصالتا این نژاد به چهار محال و بختیاری بر می گردد. این گونه گوسفندان دارای سرها و گوش ها و دنبه های بسیار بزرگی هستند .
- نژاد زل ( آریایی ) : این گونه گوسفندان در سواحل دریای خزر و در شهر گرگان مشاهده می شوند . دارای سرهای کوچکی هستند و دارای شاخ های بزرگی هستند .
مجموعه گوسفند زنده از تمامی انو
گفتگوی منطقی آری
کل کل و بحث برای اثبات اینکه من درست میگم یا تو هرگز !
کی می دونه چی درسته و غلط ؟!
من که نمیدونم .
 .Then I'm always open to hear new ideas

+خیلی پیش آمده برام که برسم به این مطلب :
درست ها غلط از آب دراومدن
غلط ها درست 

++اصول اخلاقی ریشه ای ثابت هستند اما بسیاری از اصول فقط عرف جامعه هستند و جزئی از فرهنگ .
بسیاری از اصول هم دیکته و تحمیل خانواده و جامعه و مدارس و ادیان و ایسم ها هستند .
+++فلسفه میگه همه چی را ببر زیر سوال و از اول واکاوی کن .
نوا چت یک چترومی است که جز تلف کردن وقت شما چیزی در پی ندارد. در نوا چت شخصیت شما زیر سوال می رود و ادب و احترامی برای شما قائل نیستد و مدام در حال چت کردن جملات و کلمات زشت هستند. نه تنها نوا چت بلکه همه چتروم ها اینطوز هستند. لطفا هوشیار باشید.
رگلاتور ها در آبخوری نیپل به طور معمول دارای یک خروجی هستند اما در سالن هایی که بزرگ هستند و در واقع طولی بیشتر از 70 متر دارند، دارای 2 خروجی برای آب هستند. محل نصب آن ها در وسط می باشد و به صورت کلی میانه سالن مناسب ترین مکان برای قرار دادن آن ها است.
ادامه مطلب
   همه ی آدمهای روی زمین هر لحظه در یک موقعیت هستند، موقعیت الان شما با موقعیت یک ماه شما خیلی متفاوت است، در طی یک ماه اتفاق های زیادی در زندگی هر یک از ما می افتد، خیلی این اتفاق ها باب میل ما هستند و از خیلی دیگر از این اتفاقات بیزاریم بطوریکه وقتی اتفاق می افتند عالم و آدم را مورد لعن و نفرین قرار میدهیم، چه بسا اتفاقاتی ک به نفع ما هستند و از آنها بیزاریم و چ بسا اتفاقاتی که به ضرر ما هستند و ما خیلی به انها علاقه مند میشویم، درک و اعمال این
 یک تعداد دوست دارم که مثل سمباده هستند 
این دوستان برای زمانی هستند که 
به در و دیوار زندگی خوردم و
نیاز به صاف شدن دارم
یک تعداد مثل پتک هستند 
چندتا تلنگر ریز اما در
حد و هیبت یک پتک به من می زنند 
یک تعدادشون کمکم می کنند 
تاتکه های خودم رو جمع کنم و 
تبدیل بشم به یک ادم 
همه دوستانم رو دوست دارم 
خدا من رو براشون حفظ کنه 
بسم الله الرحمن الرحیمسلام به شما همراهان عزیز و بزرگوار. دوستانی که مایل هستند در این شب های زیبا و بلند زمستانی چراغ شادی را در خانه نیازمندی گرم کنند، لطفا هر چه در توان دارید را برای کمک به این شماره کارت واریز کنند. ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۲۵۱۸۹۸۰خانم رئیسیان شاءالله که امام عصر عج الله تعالی فرجه شریف، دستگیر شما در زندگی تان باشند. این مادر سرپرست خانواده هستند و چهار فرزند دارند. دوستانی که قادر هستند این متن را با دیگران به اشتراک بگذارند.یلدایت
در وادی عشق اصل و مبنا هستند
آنها که ز باده های معنا مستند
از ساغر وحدت ار تورا هم بدهند
در چشم خدا بین همه اجزاء جهان او هستند
آن منتظرانی که ز آیین هایند
گویید بیایند که اینجا همگی یک دستند
ادراک شبانگاهی ما درسی بود
تا باز شود چشم و بگویم همه در پیوستند
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که از من بدشون که نه، فقط خوششون نمی آید
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که حسی بهشون ندارم
تا به حال نسبت به هیچ کس حس تنفر نداشته ام
 فقط نسبت به بعضی که لایق دوست داشتن نیستند حسی ندارم
مگرنه من آن پیرمرد عطار که همیشه کتاب حافظ دستش هست با آن عینک ته استکانی را از صمیم قلب دوست دا
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
تفاوت زیادی بین کارآفرینی و مالک یک شرکت کوچک بودن وجود دارد ولی اغلب این دو به جای همدیگر استفاده می شوند. اکثر کارآفرینان صاحبان کسب و کار کوچک هستند، اما همه صاحبان کسب و کار کوچک کارآفرین نیستند. کارآفرینان نوآور هستند؛ آنها در مورد پیدا کردن یک جریان درآمد که تا حد زیادی با شور و شوقشان مطابقت داشته باشد هیجانزده هستند.
آیا شما نیز آرزوی کار کردن برای خودتان را دارید؟ اگر چنین است، چند ویژگی مشترک کارآفرینان موفق را در زیر بخوانید:
ادا
مقدمه 
بسیاری از تصمیمات پزشکی متکی است بر تستهای آزمایشگاهی. پزشکان اغلب در جستجوی این هستند که 1- کدام تست (ها ) بیشتر اختصاصی هستند 2- و کم هزینه تر هستند 3- و یک مسیر درست و موثری را جهت تشخیص یا عملیات پزشکی فراهم میکنند.بهمین جهت در این جا ما به این مساله می پردازیم که چگونه از اطلاعات تشخیصی بدست آمده توسط یک تست استفاده کنیم و نیز تستهای تشخیصی مختلف را چگونه با یکدیگر مقایسه و ارزیابی کنیم.
ادامه مطلب
برنامه #دورهمی و #خندوانه از #مهران_مدیری و #رامبد_جوان ، دو آمریکا دوست در سازمان #صداسیما هستند . این دو برنامه در #پنجمین_جشنواره_جام_جم نامزد هستند . آن طور که پیداست این دو تولید #شبکه_نسیم آمریکایی هستند اما #شبکه_سه #شبکه_دو #شبکه_تماشا هم کد ستاره کوفت زهرمار این دو مجری #رسانه_میلی را هر دقیقه تبلیغ میکند . از بزرگترین سازمان ضد #سبک_زندگی اسلامی که اسم " #صداوسیما "را دارد انتظاری نیست که قوانین را رعایت کند یا با عدالت و انصاف برنامه ها را
خیلی وقت است چند مطلب نیمه‌نوشته در پوشه اقدام خاک می‌خورد. امروز بنا دارم تا یکی از آن‌ها را منتشر کنم. خانم خانه مطالبی می‌نوشت که به کار آید. این هم یکی از آن‌هاست که به کار خانم‌ها خیلی خواهد آمد.
سبزی غذاهای مختلف از چه چیزی درست شده است؟
سبزی خورشت چیست؟ سبزی‌هایی که در خورشت معمولا مصرف می‌شوند شامل تره، جعفری، گشنیز، برگ چغندر و شنبلیله هستند.
سبزی کلم‌پلو چیست؟ سبزی‌هایی که در کلم‌پلو معمولا مصرف می‌شوند شامل تره، ترخون، شوی
اگر گاهی می بینیم که پاره ای به اموری بسیار تاکید دارند و یا اصرار می ورند و بسیار با تو سخن و برای تو بسیار غصه می خورند، بدین معنا نیست که چقدر خود را برای این ها پیله یا سریش هستند و یا به تو نیازمندند بلکه گاهی بدین معنا است که بسیار دلسوز شما هستند به طوری که گویی در حال هلاک کردن خود هستند.
ادامه مطلب
بحثی که امروزه به‌عنوان حجاب اختیاری مطرح است و برخی از سلبریتی ها و منورالفکرهای غرب‌زده از آن دم می‌زنند و رسانه‌های خارجی هم به آن دامن می‌زنند، بهانه‌ای بیش نیست و درواقع آن‌ها به دنبال برهنگی و بی‌بندوباری هستند. چرا که در کشور ما و در مسئله حجاب اجبار به معنای واقعی وجود ندارد […]
نوشته حجاب اختیاری بهانه است، آنان به دنبال برهنگی هستند! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
روی دندان ها به دلایل مختلف و در سنین مختلف ممکن است لکه هایی ایجاد شود.
لکه های دندانی به سه دسته
1) عمیق: در عاج دندان به وجودمی آیند و معمولا تیره رنگ هستند.اگر در دوران بارداری داروهای خاصی نظیر آنتی بیوتیک تتراسایکلین مصرف کنید امکان دارد فرزند شما در آینده دچار این قبیل لکه بشود. همچنین اگر کودکان در حال رشد از فلوراید زیاد استفاده کنند ممکن است در آینده دندان های دائمی آنها در معرض بروز لکه های عمیق قرار بگیرد.
2) سطحی:در سطح دندان و نزدی
اولین کلان شهر ایران، پایتخت آن است که در خیلی
از قسمت ها باید حرف اول را بزند. در زمینه هتلداری نیز هتل های تهران جزو اولین
ها و پیشگامان این عرصه هستند و برای هتل های بسیاری الگوی خوبی در ارائه ی خدمات
و به روز رسانی تجهیزات هستند. همگام با بزرگ ترین هتل های جهان در حال ارتقای
کیفیت و عمل به متد روز هتلداری هستند.
یک آدمهایی هستند که مردم را از کاری که خودشان انجام میدهند نهی میکنند. یک دسته ی دیگر هستند که کار اشتباه را انجام میدهند، اما هرگز حاضر نمی شوند برای دیگرانی که حتی از کارشان خبر ندارند، منبر نهی از منکر بروند، یک جورهایی خجالت می کشند . به این دومی ها امید هست :) 
- چرا از این نانوایی سنگکی خرید می کنید ؟
- چون نان هایش بهتر از آن یکی هستند.
- چرا بهتر هستند ؟
- چون طعم بهتری دارند.
- چرا طعم بهتری دارند ؟
- چون نانوا کنجد روی نان را با دقت می ریزد در حالی که جای دیگر کنجد را یک گوشه نان می ریزد و همه جا به صورت یکنواخت کنجدی نمی شود.
- بسیار عالی ! این همون ارزشی هست که می شه باهاش محصولی تولید کرد و رضایت فروخت !
 سردار سلامی: نیروهای سپاه برای امداد رسانی آتش به اختیار هستند/ کمک ۷ استان به سپاه گلستان جانشین فرمانده کل سپاه جمع فرماندهان نظامی و انتظامی در مناطق سیل‌زده:همه فرماندهان سپاه در زمان این‌گونه حوادث آتش به اختیار هستند و در زمینه ۷ استان معین به سپاه نینوای استان گلستان کمک می‌کنند. من در این حادثه با همه فرماندهان سپاه استان‌ها در ارتباط بودم و خوشبختانه همه پای کار هستند.از دو شب پیش دستورات لازم را برای اعزام نیرو و امکانات به من
سنگ کلیه به ذرات کوچک و سختی در کلیه گفته می شود که بیشتر در دهه های چهارم و پنجم زندگی فرد را درگیر می کند. کسانی که سابقه ی خانوادگی سنگ کلیه دارند 2 برابر دیگر افراد در معرض ابتلا به سنگ کلیه هستند. افزایش چاقی، دیابت و سندرم متابولیک ، مصرف ناکافی مایعات به خصوص آب و تاخیر در تخلیه مثانه می تواند احتمال ایجاد سنگ کلیه را افزایش دهند.
به گزارش بهداشت نیوز طبق آمار سنگهای کلسیمی شایعترین نوع سنگهای کلیوی هستند. 60 % سنگهای کلیوی  از نوع  اگزال
راه کارهای اجرای بام سبزبه دلیل رقابتی بودن بازار اجرای بام سبز در کشور های مختلف، نحوه ی اجرا و جزئیات بام سبز بسیار متنوع است. اما به طور کلی بام های سبز از 6 لایه ی اصلی تشکیل می شوند. بام سبزعایق رطوبتی:به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت از لایه های بالایی بام سبز، سطح روی سقف باید به خوبی عایق بندی شود. بام های سبز با هر گونه عایق رطوبتی قابل اجرا هستند و انتخاب نوع عایق برای ما محدودیت ایجاد نمی کند. اما باید به مواردی از جمله هزینه اجرا، طول
به نظرم این جمله رو باید جدی گرفت. کویت: ایران و آمریکا در حال کاهش تنش هستند. کویت کشوریه که طعم و مزه جنگ رو خیلی خوب احساس کرده و بعد از حمله صدام، دیگه از صحنه سیاسی حذف شد و عملا همچنان در حال باج دادن به آمریکاست.
این حرف رو وقتی اونا میگن باید تامل کرد
حکومت ما کی سر عقل میاد؟
در دیدار کارگزاران حج: آن کسانی که متصدی مناطق حج هستند، وظایف سنگینی بعهده دارند. جزو وظایفشان است که امنیت حجاج را تأمین کنند، منتها نباید محیط را امنیتی کنند. باید احترام و کرامت اینها حفظ شود؛ اینها ضیوف الرحمانند. باید رفتارشان با حاجیان در این مدتی که حجاج در مکه و مدینه هستند رفتار مناسبی باشد.
افرادی که انرژى مثبت دارند، اغلب مهربان و با عاطفه هستند،‌ به زمین و زمان مهربانی می‌کنند، غصه دارند اما آن را قصه نمی‌کنند تا خُلق مردم را تنگ نکنند،
اغلب افرادى خوش‌خُلقند،
دنبال نقاط مثبت هستند،
در برابر ناملایمات زندگی خم به ابرو نمی‌آورند.
این افراد در بلند مدت یک نیرویی به دست می‌آورند که از همه‌لحاظ مورد قبول اطرافیان هستند و به قول روان‌شناسان "شخصیت کاریزماتیک" دارند.
از وقتی شرایط اقتصادی بعد شده همه به فکر سرمایه گذاری هستند و شاید برخی نیز به فکر این هستند که ضرر اقتصادی نکنند ولی نباید رفت خرید کرد بیش از احتیاج و انباشت کرد. به فکر بقیه هم باید بود.
این نکته مهم رو همه فراموش میکنند.
قیمت خودرو و قیمت مسکن را مشاهده کنید.
پدر و مادرها باید سعی کنند محبت زن و شوهرها را – این بچه‌هاشان را – جوان‌هایی را که ازدواج می‌کنند– تأمین کنند. گاهی ممکن است یک دلخوری‌هایی پیش بیاید، پدر و مادرها که تجربه‌دارتر هستند، بزرگ‌تر هستند، عاقل‌تر هستند، نگذارند که این دلخوری‌ها به دلسردی زن و شوهر جوان از هم متنهی شود. ۱۳۸۰/۹/۱۲
حیوانات گوسفند و بز دو مورد از حیواناتی هستند که برای تولید شیر، گوشت و ... از آنها استفاده میشود، این دو حیوان تفاوت های زیادی باهم دارند و پرورش هر یک از آنها متفاوت است، در ادامه این نوشته به تفاوت های این دو میپردازیم.
پرورش گوسفندگوسفندان یکی از انواع گاوسانان سم دار و نشخوار کنندگان هستند که به صورت اهلی و وحشی یافت میشوند. انسان ها از گوشت، پشم، پوست و شیر این دام برای تولید محصولات خود و همچنین تهیه غذا استفاده میکنند.گوسفندان کوچک تر
وضیحات براساس انیمیشن

ماهی ها با حدود بیست و نه هزار گونه شناخته شده، بزرگترین  گروه مهره داران روی زمین
هستند اگر یادتان باشد مهره داران آنهایی هستند که ستون فقرات دارند
بیشتر ماهیان خونسردند که معنی آن این است که نمی توانند حرارت بدن خود را تولید کنند
ادامه مطلب
تکلیف: به نظر شما پناهگاه سوره ناس چه شکلی هستاز نظر من پناهگاه سوره ناس جایی است که چند لایه حجیم و محکم و استوار از یه مکانی در حال مراقبت کردن است 
که هر لایه آن وقتی ب جلو میریم بهتر و استوار تر میشود 
این پناهگاه شبیه زمینه که هر لایه هر دفعه ضخیم تر میشود و وقتی به آخرش میرسیم میبینیم این ها درحال مواظبت از هسته زمین هستند
حال این سنگر (پناهگاه) هم مانند آن است اما بجای هسته آن مردم در آن جای دارند و محافظت کننده آن: رب مردم ،ملک مردم و از ه
همسرم قبول نمیکنه خانواده من بهتر هستند
خانم بنده همواره اصرار دارد تا در زمان خرید هدایا برای خانواده‌های مان کاملا یکسان و برابر برخورد کنیم، حال آن‌که خانواده این جانب همواره به نسبت خانواده همسرم لطف بیشتری به ما دارند، چه از لحاظ تعداد و دفعات هدیه دادن و چه از لحاظ ارزش مالی. خانمم قبول نمی‌کند که خانواده من از خانواده او در این زمینه بهترند. با این‌که این موضوع را بارها برایش توضیح داده‌ام اما با توجیهاتی همچون تفاوت سطح مالی دو خ
شهرهای بزرگ همیشه در کانون توجه بوده اند و
انتظارات متعددی از آن ها می رود. یکی از انتظاراتی که از شهرهای بزرگی همچون
تهران که در کشورهای گردشگر پذیر هستند می رود، داشتن هتل هایی در سطح کیفی عالی
است. اگر بخواهیم با مثال تهران ادامه دهیم به جا خواهد چراکه هتل های تهران از
بهترین سطح کیفی در ارائه ی خدمات و تجهیزات برخوردار هستند و همواره به طور روز
افزون در حال ارتقا هستند.
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
سیلیکون ها مواد بسیار مفید و پر کاربردی در صنعت پلیمر هستند . در این مقاله راجع به خصوصیات سیلیکون ها توضیحاتی می دهیم . سیلیکون ها در برابر نور ، حرارت و همین طور شرایط جوی بسیار مقاوم هستند . خاصیت لاستیکی خود را در دمای 260 الی 315 حفظ می نمایند و بسیار انعطاف پذیر هستند .
خمیرهای سیلیکون قالب گیری برای ساخت قالب های دو کفه یا سه کفه سیلیکونی استفاده می شوند .
برای محافظت و نگهداری از آن ها لازم نیست که آن ها را در جای گرم یا آب گرم قرار داد . می تو
«هو الّذی ایّدک بنصره و بالمؤمنین»؛ خدای متعال تأیید خودش را در کنار نصرت به وسیله‌ی مؤمنین می‌گذارد، مؤمنین هستند که موجب نصرت میشوند؛ مومنین هستند که نظام را پابرجا نگه ‌می‌دارند؛ مؤمنین هستند که در میدان‌های مختلف، جاده را صاف می‌کنند تا نظام اسلامی بتواند کارهای بزرگی را انجام دهد. نباید تصور کنیم ما هستیم [که این کارها را] می‌کنیم؛ اینها را خدا دارد می‌کند.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
بیش از 500 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی در سطح کشور هستند
(وی با اشاره به اینکه 30 درصد مردم ایران نزدیک خط فقر هستند که مشارکت همه مردم را می‌طلبد افزود) در بین سال‌های 92 تا 95 دستمزد مستمری بگیران رشد بسیار خوبی داشته است.
نهضت مهارت افزایی در کشور در دستور کار داریم
93 هزار تعاونی در کشور فعالیت دارند که در بخش‌های مختلف اقدامات گوناگونی صورت گرفته است./ فارس@Rasad_tahlil
[عکس 430×249]
Show commentsمشاهده کان
برنامه ریزی کن وقتی که دیگران مشغول بازی هستند.مطالعه کن وقتی که دیگران در خواب هستند.تصمیم بگیر وقتی که دیگران مردد هستند.خود را آماده کن وقتی که دیگران در خیال پردازی هستند.شروع کن وقتی که دیگران در حال تعلل هستند.صرفه جویی کن وقتی که دیگران در حال تلف کردن هستند.گوش کن وقتی که دیگران در حال صحبت کردن هستند.لبخند بزن وقتی که دیگران خشمگین هستند.پافشاری کن وقتی که دیگران در حال رها کردن هستند.
              1. در نقشه ایران محدوده ی استان ها و مراکز خواسته شده را نشان دهید و بنویسید کدام
                   یک در محدوده آب و هوای خزری و کوهستانی هستند .
           الف) شهر کرد        استان  .......             آب و هوا ........

ب) ساری              استان .......              آب و هوا ........

2. در استان اصفهان شهرستان های نایین و فریدونشهر را نشان دهید و بنویسید کدام یک
                دارای رطوبت بیشت
چگونه درست و اصولی مطالعه کنیم؟
مطالعۀ اصولی، روش‌ها و مراحل مختلفی دارد که از آن میان، روش‌هایی
مانند «خلاقیت یا طرح شبکه‌ای»، «پس‌ختام» و «دقیق‌خوانی»  معروف‌تر هستند.
روش‌هایی مانند «خواندن بدون نوشتن»، «خط کشیدن زیر نکات مهم»، «حاشیه‌نویسی»، «خلاصه‌نویسی» و «کلیدبرداری»
نیز از روش‌های معروفی هستند که تجربه نشان داده مؤثر امّا برای مطالعه‌ای اصولی ناکافی هستند.
ادامه مطلب
۱۷ ویژگی افرادی کـــه همیشه و همه جا محبوب هستند
اگر می خواهید همه جا محبوب و مورد توجه همه باشید می توانید از ۱۷ روشی کـــه در ادامه به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید تا به قول معروف همه جا تودل برو باشید.حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را میشناسید کـــه نظر همه را به خودشان جلب میکنند!آدم‌هایی کـــه نمیتوان کاریزمایشان را ‏سنجید، اما همه با آن‌ها احساس راحتی میکنند و جذب‌شان میشوند. ‏ آن‌ها چطور این کار را میکنند؟با موهبتی خد
کاربران و مشتریان زیادی هستند که متاسفانه به علت اعتماد نابجا به شرکت
های کلاهبردار اصفهان از طراحی سایت در استان اصفهان ناراضی هستند.
شرکت هایی که تازه تاسیس هستند و با درج نمونه کار های تقلبی از مشتریان سوئ استفاده میکنند.
پیشنهاد
ما این است که گول اسم و فضای دفتر این شیادان را نخورید و حتما قبل از
سفارش طراحی سایت نمونه کار ها را بررسی کنید و با جست و جوی کلمه domain
age در گوگل و وارد کردن آدرس نمونه کا و وبسایت خود شرکت ها سابقه و عمر
سایت ر
ادم های بدبخت دودسته هستنددسته اول ادم هایی هستندکه واقعا بدبختن !وبدبختی خودشون رو بانقاب کشیدن به چهرهشون ابرازنمی کنن ولی مدام باسودجویی ازدیگران به هر شکل وشمایلی خودروخوشبخت تصورمی کنن ولی درواقع بدبخترین وگداترینن ...دسته دوم ادمهایی هستندکه به واقع خوشبختن وتمام ایده الهای یک زندگی خوشبینانه وجسورانه رادارندولی بازدرزمره بدبختها هستند

ادامه مطلب
همیشه در مناسبت‌هایی که همه‌ی اعضای خانواده مجبور و گاهی محکوم به دور هم جمع شدن‌ند، به کسانی فکر می‌کنم که مهجور از خانواده هستند. به خانواده‌هایی که جمع‌شان کسی را کم دارد. به کسانی که خانواده‌شان را ندارند.
به سربازهایی که بالای برجک، نگهبانی می‌دهند.
به عکس‌های قاب شده‌ی گوشه‌ی سفره هفت سین که حکایت یک مفقود شدن، یک نبودن و نیامدن از جنگ است.
به مهاجران اجباری و انتخابی که لابه‌لای کلمات و فرهنگی بیگانه باید آیین کشوری که رهایش ک
i
بچه هام هادی و هدی هستندتو مغز مامان و بابام هستیمپایان هر خوشی می گم چه بهتر و ان را رها میکنمبرای زمین و ماه عکس گرفتمپایان زندگی در فضا با  مرگ خورشیدحرف های محمد راست است-حرف های مامان جون دروغ استسخت افزار مال زن ها است-نرم افزار مال مردهااستتو تیمارستان هستم-تو کوچه هستممن در باور خدا ورزش می کنممن به همین ساعت که خدا داده راضیمهر فرش یه سیاره استپویان رئیس دانشگاه است-همه چیز به بابام بر می گرددمسلمان یعنی تسلیم شده به امر خداارزوی او
در مقاله ای که دیروز دیجیاتو منتشر کرده بود گفته شده: دانشمندان کانادایی در پی انجام تحقیقاتی چهار ساله روی هزاران کودک و نوجوان دریافتند که شبکه های اجتماعی و تلویزیونی باعث و بانی بروز افسردگی هستند نه بازی های کامپیوتری!
تا کنون فرض بر این بود که اگر فرزندان مان را از بازی های کامپیوتری دور نگه داریم، با نشاط تر هستند، حالا چه اشکالی دارد که در شبکه های اجتماعی گشت و گذاری داشته باشند؟ شاید اجتماعی تر شدند!
محققان با بررسی تاثیر شبکه های
خوشمزه ترین های استانبول :
هر کشور و شهری، غذاهای مخصوص به خود داشته که در نوع خود عالی و بی نظیر هستند. غذاهای استانبول نیز از غذاهای مدیترانه ای و خاورمیانه ترکیب شده اند. تنوع غذایی استانبول بسیار زیاد بوده و غذاهای آن بسیار هوس انگیز هستند. از غذاها گرفته تا شیرینی و دسر و نوشیدنی های آن بسیار خوشمزه و لذیذ هستند. اما بین آن ها چند مورد بسیار مورد علاقه و توجه توریست ها و گردشگران تور استانبول قرار گرفته اند که در ادامه معرفی خواهیم کرد. ح
خال ها بسیار متداول هستند و بیشتر افراد دارای یک یا چند تا خال هستند. خال ها یا توده های پوستی سلول های تولید کننده رنگدانه (ملانوسیت ها) در پوست شما هستند. علت به وجود آمدن خال ها به خوبی درک نشده است. تصور می شود در اکثر موارد تعامل عوامل ژنتیکی و آسیب آفتاب است.
افرادی که پوست سفید دارند، تمایل به داشتن توده های پوستی بیشتری دارند. در ادامه این مقاله ار بخش زیبایی, پوست و موی دکتر سلام به توضیج کامل درباره درمان خال و توده های پوستی پرداخته و

چرا برخی مردم بی‌وقفه در زندگی شانس می‌آورند درحالی که سایرین همیشه بدشانس هستند؟
مطالعه برای بررسی چیزی که مردم آن را شانس می‌خوانند، ده سال قبل شروع شد. می‌خواستم بدانم چرا بخت و اقبال همیشه در خانه بعضی‌ها را می‌زند، اما سایرین از آن محروم می‌مانند. به عبارت دیگر چرا بعضی از مردم خوش‌شانس و عده دیگر بدشانس هستند؟
آگهی‌هایی در روزنامه‌های سراسری چاپ کردم و از افرادی که احساس می‌کردند خوش‌شانس یا بدشانس هستند خواستم با من تماس ب
گرامی ترین خلق بر من و فاضل ترینشان نزد من، محمد، علی و امامان (سلام الله علیها) هستند که از ذریّه محمد و علی (سلام الله علیها) هستند. پس هر که را حاجتی به من باشد و خواهد که برآورده شود یا مصیبتی به او رسیده باشد و خواهد که رفع گردد، مرا بخواند به حق محمد و آل طیبین طاهرین او، تا من حاجت اورا روا سازم.
حقوق بشر حقوقی است که با تولد انسان محقق می شود و مستقل از حکومت ها و قدرت هاست. حقوق بشر، حقوقی از آن همه انسان هاست و چون همه انسان ها اعضای جامعه بین المللی هستند و در انسان بودن، مشترک اند، حقوق شان باید در همه جا یکسان اجرا شود و بین افراد در برخورداری از آن تفاوتی نباشد.
حقوق بشر به طور کلی «آزادی ها، مصونیت ها و منافعی» است که از طریق ارزش های پذیرفته شده معاصر،تمام انسان ها باید قادر به ادعای آن باشند. این حقوق بنیادین یا طبیعی هستند. به
از من بپرسی می‌گویم زیباترینِ مردمانِ ایران، آن‌هایی هستند که تا شروع به صحبت می‌کنند، لهجه و گویش منطقه‌شان در  سخنانشان جاری می‌شود. آن‌ها وارث و حافظ هویت و فرهنگشان هستند. 
پی‌نوشت: یکی از هدف‌های دور و درازم این است که روزی تمام ایران را بگردم و به مردم مناطق مختلف گوش کنم. زیباست؛ واقعا زیباست این رنگارنگی فرهنگ و زبان.
برای لیگ نوزدهم چند بازیکن خارجی به یک دهه حضور در فوتبال ایران نزدیک می‌شوند.
به گزارش وبسایت نود، لیگ نوزدهم هنوز مشخص نشده چه زمانی آغاز می‌شود با این وجود تیم‌ها تمرینات برای حضور در لیگ را آغاز کرده‌اند و در حال جذب بازیکنان مورد نیاز خود هستند. در این فصل چند بازیکن خارجی هستند که چندمین فصل حضور خود در لیگ را تجربه می‌کنند. در این گزارش بررسی کرده‌ایم با سابقه‌ترین بازیکنان خارجی‌ای که در فوتبال ایران در لیگ نوزدهم حضور دارند، چ
بعضی آدمها هستند که دوست دارم با تمام وجود بزنم توی دهنشون. بیشترشون هم اطرافیان هستند. شاید مشکل روانی دارم نمیدونم! اما هرچی که هست حس هام خیلی قوی هستش. اینقدر قوی که نمیدونم کی منفجر بشه.
خدا خدش کمک کنه که بتونم از ایران خارج بشم....
شرکت تولید کننده کفشی در شیکاگو در نظر می گیرد که کفش هایش را در یکی از
جزایر که انسان هایی در آن زندگی می کردند،به فروش برساند.
ابتدا یک فروشنده
را به آن جزیره می فرستد،فروشنده به محض پیاده شدن می بیند که بومیان
جزیره همه بدون کفش هستند،بلافاصله با مدیر فروش شرکت تماس می گیرد ومی
گوید من فردا برمیگردم چون اینجا همه پابرهنه هستند ونیازی به کفش
ندارند.
چند ماه بعد،شرکت فرد دیگری را به آن جزیره می فرستد.فروشنده دوم
همین که می بیند جمله بومی
وقتی دلتنگی سراغت می یاد بی اختیار یاد کسی وکسانی میافتی که به یادت هستند وترا برای همینی که هستی دوست دارند همون ها هستند که برای موندن و عاشقانه بودن دلیل زندگی میشن اگرچه شاید دیر یادت کنند اما خاطره ها همیشه یادت می آورد که هنوز هستی دردل یک نفر
در این کلیپ به آدرس اینجا مرحوم سیدعبدالحسین و حاج سیدابراهیم در حال شروه خوانی هستند.این کلیپ به وسیله موبایل از تلویزیون ضبط شده است
به نظر می رسد قیر منزل حاج سیدابراهیم یا محل منزل مرحوم سیدناصر ضبط این شروه خوانی انجام شده است.
مرحوم سیدناصر و سیدمحمود هم در این کلیپ هستند
صدای سیدمقیم هم به گوش می رسد.
تناسب شخصیت فرد با شغل وی تا چه اندازه بر عملکرد و رضایت شغلی وی تأثیر گذار است ؟ اشخاص از بسیاری جهت با یکدیگر متفاوتند. هر یک از افراد دارای صفات و ویژگی هایی هستند که در مجموع هستی آنها را شکل می دهد.
هر چند بعضی اشخاص شباهت هایی با هم دارند. ولی هیچ گاه دو نفر به طور کامل شبیه به هم نیستند. بعبارت دیگر، اشخاص منحصر به فرد هستند.

ادامه مطلب
نیروی محرک اغلب پمپ ها و گیربکس ها در صنایع توسط  تولید میشود. الکتروموتور ها ماشین آلات الکتریکی هستند که انرژی الکتریسیته را به انرژی مکانیکی دوار تبدیل می کنند. اغلب الکتروموتور های صنعتی 3 فاز هستند هر چند الکتروموتور های کوچک که در ماشین های معمولی و وسایلی چون کولر استفاده میشوند تک فاز هستند. الکتروموتور ها بصورت ترمزدار و بدون ترمز، تک دور، دو دور و چند دور تولید میشوند. اتصال الکتروموتور به الکتروگیربکس ها گاهی مستقیم و گاهی از طر
این میلگرد با تنش جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی (در زمان گسیختگی) ۱۴ درصد بعنوان میلگرد خشک (ترد) مناسب عملیات سیویل صنعتی و ساختمانی بوده که بصورت آجدار و عمدتا آج جناقی می باشد و اکیدا برای آهنگری و تغییر شکلهای فراوان با زوایای تند مناسب نبوده و همچنین به هیچ وجه عملیات جوشکاری بر روی آن مجاز نمی باشد. 
تفاوت شکل ظاهری میلگرد های A2 و A3 : در طراحی پی از میلگرد طولی A3
زن های معمولی را بیشتر درک کنید!زن معمولی نمیتواند هفت قلم آرایش کند تا به چشمتان بیاید!یا کفش 7سانتی پا کند،او معمولی است...با کتانی و تنها رژ قرمز هم جذاب میشود!زن های معمولی را بیشتر دوست بدارید،آنها دلشان را هرجایی جا نمیگذارند. شاید سالها عاشقتان باشند...اما به زبان نمی آورند تا به عشقشان اعتراف کنید!معمولی ها بهترند،بدون حاشیه...بلد نیستند یک چیپس را با ده گاز بخورند،در عوض پایه ی صبحانه های روز جمعه تان هستند!این زن ها موی سرشان را خودشا
⭕️سرمایه گذاری خطر پذیر(ریسکی)
venture capitalrisk capitalstart-up capital
هر سه کلمه فوق به یک معنی اند.
start ups: private companyشرکت تازه تاسیس
founders : entrepreneursکارآفرین و موسس
♦️شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر و همچنین برخی از افراد ثروتمند  بدنبال سرمایه گذاری در استارتاپ های موفق هستند.
high net worth individuals angels investors دو کلمه فوق به افراد مولتی ثروتمند گفته می شود که در جستجوی استارتاپ های خوش فکر هستند.
♦️بانک ها بدلیل اینکه بسیار ریسک گریز هستند تمایلی به سرمایه گذاری د
با گسترش وسایل لمسی، اپلیکیشن‌های آن نیز مورد توجه قرار گرفته است. اغلب اپلیکیشن‌ها، عملکردی ساده دارند و با کمک Html و Javascript قابل پیاده‌سازی هستند. از سوی دیگر نیز، بسیاری از پایگاه‌های اطلاعاتی و سایت‌ها، دارای یک اسکلت مشخص هستند که تنها برخی دیتاهای آن تغییر می‌کند.دو عامل فوق باعث شده که فریم‌ورک‌های جاوا اسکریپتی مبتنی بر الگوی MVC (که در آن داده‌ها و تمپلت از کنترلر مستقل هستند) در سال‌های اخیر رشد زیادی کنند که فریم‌ورک‌های: Angul
بسیاری از کشورهای همسایه ایران دارای جمعیت
مسلمان زیادی هستند. و خود دلیلی بر رونق گردشگری مذهبی در غرب آسیا شده است.
ایران به دلیل وجود شهرهای مذهبی همچون مشهد، یکی از مقاصد گردشگران مذهبی است. حال
دلایلی وجود دارد که این شهر بیشتر انتخاب می شود؛ یکی از مهمترین آن ها، هتل های
مشهد هستند که به دلیل ایجاد رفاه مطلوب برای مسافران و خدمات رسانی عالی جزو
پرطرفدارترین ها هستند و عاملی موثر در جذب گردشگران به ایران و مشهد شده اند.
اورانگوتانها دقیقا گونه های بومی مالزی و اندونزی هستند و در جنگل های بارانی بورنئو سوماترا یافت می شوند،اورانگوتانها بیشتر وقت خود را بروی درختان میگذراند و دارای رنگ قهوه ای مایل به بنفش هستند و از درختی به درخت دیگر می روند و به راحتی میتوانند با انگشتان دست و پا انگورها و میوه ها را بچینند. 
میوه مهمترین زنجیره غذایی اورانگوتان ها را تشکیل میدهد ولی از عسل،حشرات و تخم مرغ پرندگان استفاده میکنند،و شبها برای خواب از شاخ و برگ گیاهان برای
آدم های ساده را دوست دارم
همان ها که بدی هیچکس را باور ندارند
همان ها که برای همه لبخند دارند
همان ها که همیشه هستند ، برای همه هستند
آدمهای ساده را باید مثل یک تابلوی نقاشی ساعتها تماشا کرد
عمرشان کوتاه است بس که هر کسی از راه می رسد یا ازشان سو استفاده می کند یا زمینشان میزند یا درس ساده نبودن بهشان می دهد
آدم های ساده را دوست دارم چون بوی ناب “آدم” میدهند !
۸ ویژگی ای که ژنتیکی هستند و خودمان هم خبر نداریم.
تندرستی: طبیعی است که دلیل رنگ چشم و اندازه قد و بیماری ها را ژنتیکی بدانیم اما اینکه نتیجه ازدواج افراد هم به ژن های آنها مرتبط است غیر معمول به نظر می رسد اما 
براساس آخرین پژوهش ها این مساله ژنتیکی است. پژوهشگران طیف وسیعی از رفتارها و ویژگی ها را بررسی کرده و به نقش ژنتیک در بروز آنها پی برده اند؛ 
بعضی از این رفتارها برآیندی از ویژگی های ژنتیکی و تاثیر محیط هستند که در مجموع نمی توان تنها
انواع سالادها، از سالم ترین خوراکی هایی هستند که در سراسر جهان، به سبک و روش های مختلفی تهیه و عرضه می شوند. از سالاد کاهو و الویه گرفته تا انواع سالادهای خاص مثل سزار و یونانی، از انواع این خوراکی سالم هستند؛ همچنین در بیشتر رژیم های غذایی لاغری، سالادها یکی از موارد اصلی رژیم ها هستند. حالا سوال اینجاست که چرا سالادها از دسته غذا های سالم هستند و در اصل به سلامت انسان کمک می کنند؟

ادامه مطلب
همه کشور های دنیا دارای آداب و رسوم و رقص محلی قدیمی ای هستند که از نسلی به نسل دیگر و سینه به سینه به ارث رسیده است. رقص آذری یکی از اصیل ترین رقص های محلی محسوب می شود. که در مناطق مختلف دنیا که ترک هستند، رقص آذری را در مراسم های مختلف و جشن های خود انجام می دهند. در بعضی از مناطق این رقص در مراسم های دینی و یا برای آماده شدن در جنگ بوده است. اما معمولا در مراسم های عروسی و جشن هایی مثل چهارشنبه سوری و جشن سال نو هم برگزار می شود.
گروه اوتلار از ج
این مطلب به درخواست تعدادی از مردم سیدال در وبلاگ گذاشته میشود.
روستای سیدال جهت ساخت مسکن زمین ندارد.این مشکل چند سال هست که دراین روستا وجود دارد.وتعدادی از جوانان  ومردم روستا
متقاضی دریافت زمین جهت ساخت خانه هستند.واین خواسته بجا مردم این روستا هست. از همه کسانی که  مسول هستند .
درخواست میشود .در این زمینه اقدام کنند.
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
دارند مدام مرا هم چون پارچه‌ای داخل ظرفی از رنگ درد می‌کنند. خشک نشده دوباره ترم، خردترم می‌کنند. آن‌هایی که به تو می‌گویند آخرش که چی؟‌‌می‌خواهی چه کاره شوی؟ همان کسانی هستند که خود، بیشتر از آخر زندگی می‌ترسند، چون به آخر رسیده‌اند و اصلا زندگی نکرده‌اند. گمان نکن دیگران آن قدر بیکار هستند که برای به سنگ خوردن سرت به انتظار بنشینند ولی آن قدر بیکار هستند که اگر سرت به سنگ بخورد تمام خوراکی‌های جهان سوم را به خوردت بدهند. دو راه بیشت
سه شنبه 13 آگوست روز جهانی چپ دست هاست.
حدود 10٪ از جمعیت چپ دست هستند.
در طول سال ها چندین تئوری وجود داشته است که چرا برخی از مردم از دست چپ خود طرفداری می کنند.
مطالعه ای که سال گذشته منتشر شد، نشان داد که دست راست یا چپ ممکن است هیچ ارتباطی با مغز نداشته باشد - در عوض، می تواند با فعالیت ژن در نخاع در حالی که شما در رحم هستید مشخص شود.

ادامه مطلب
من قبول دارم که زیبا نیستم،شاید دماغ بزرگی داشته باشم،چشم هایم به اندازه کافی قشنگ نباشد،اصلا فرم لب هایم آنچنان هم زیبا نیست،باشه،من زشتم،بقیه زیبا هستند
اما برایم سوال است،آدم ها فقط عاشق انسان های زیبا می شوند؟یعنی آن یک درصدی که زشت هستند را هیچکس دوست نخواهد داشت؟
کاملا اشتباه است!نیمه ی گمشده هر کسی جایی در این کره ی خاکی زنده است و زندگی می کند و قبول داشته باش که تو برای نیمه ات زیبا ترینی:)
LED ها که از دهه های گذشته در الکترونیک مورد استفاده قرار می گرفتند ، عموماً برای نمایش خاموش یا روشن بودن نمایشگرها در لوازم مولتی مدیا مورد استفاده قرار گرفتند. در حال حاضر LED ها به نحوی ساخته می شوند که نور را در جهت خاصی متمرکز می کند و به صورت چیپ های کوچکی هستند که معمولاً در داخل یک شیشه گنبدی شکل قرار می گیرند ودارای سایز چوب کبریت یا کمی بزرگ تر هستند و به سختی می شکنند.
ادامه مطلب
پارک‌ها را که ببینی پیر مردها هستند که دور هم جمع شده‌اند و شطرنج بازی می‌کنند و یا اینکه به گفتگو نشسته‌اند. پیر زن‌ها کجا هستند؟! احتمالا در خانه! مگر اینکه آن‌ها را در پارک‌های بالاشهر ببینیم. قهوه‌خانه هم که تا بوده محل تجمع مردها بوده. تفریح و سرگرمی و حق نفس کشیدن برای تو که بین پاهایت آلت مردانه داری!

پ.ن: دومین پست امروز. اگر قبلی را ندیده‌اید؛ باران و باران
فن آوری های پایگاه داده بالا برای برنامه های وب PHP
بدون شک PHP در حال حاضر مهمترین پلت فرم برای توسعه وب است. به غیر از وب سایت ها، برنامه های سازمانی مانند ERP، CRM های مبتنی بر وب مبتنی بر وب برای SMEs و راه حل های تجارت الکترونیک در حال حاضر بسیار برجسته هستند. بسیاری از افراد معتقدند که mySQL تنها پایگاه داده ای است که با پی اچ پی ارتباط برقرار می کند در حالیکه دیگران به این واقعیت اعتقاد دارند که پی اچ پی از سایر پایگاه های داده پشتیبانی می کند، اما
t.me/GRasad_org/2466
سیف اله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره آمار سید و سادات کل کشور اظهار کرد: بیش از ۶ میلیون نفر از جمعیت ایران را سید و سادات تشکیل می‌دهند.
او افزود: از مجموع این آمار حدود ۳ میلیون و ۱۳۹ هزار نفر مردانی هستند که اسم آن‌ها با لفظ «سید» و حدود ۲ میلیون و ۶۹۷ هزار نفر نیز زنانی هستند که اسم آن‌ها با لفظ «سیده» یا «سادات» آغاز می‌شود.
وی با اشاره به تقریبی بودن این آمار گفت: ممکن است جمعیت آماری اعلام شده از تعداد سید و
در هر سازمانی بی هنرانی هستند که به جای فراگیری دانش و خرد ، زبان چرب و افسون گری دارند.
تملق گویان افراد بی هنر و بی تلاش و ضعیف النفسی هستند که به خاطر حقارت شخصیتی و طمع ورزی ، دور تملق دوستان جمع می شوند تا با چاپلوسی از موقعیت یا ثروت یا قدرت آنها سوء استفاده کنند.
تفاوت‌های کپشن و زیرنویس
شما ممکن است فکر کنید که کپشن‌ها و زیرنویس‌ها دوچیز کاملا یکسان هستند. اما درواقع این‌طور نیست.کپشن و زیرنویس دو چیز متفاوت‌، اما با اشتراکات بسیار هستند. این درسته که هر دو، متنی را در ویدیو نمایش می‌دهند، اما هر کدام برای اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شوند.
ادامه ی آن را در ویکی لوپ بخوانید...
ویکی لوپ
اگر بنگریم که در آغاز هیچ نبوده و همه چیز با کلمات آغاز شده است، میبینیم که این واژه ها هستند که هستی بیکران را، کائنات را و عالم و آدم را بازنمایی میکنند. دانش بشر در باره هرچه هست با کلمات نضج میگیرد و از کلمات سر بر می آورد با کلمات مبادله میشود.
 این کلمات هستند که که امور عالم و آدم را از کتمِ نهفتگیِ پوشیدگی و در پرده بودگی فرا می خوانند بر آفتاب می افکنند و موضوع آگاهی و تأمل و تفکر ما ما میکنند.
هر چه کلمات نسبت و قرابیت بیشتری با امور و ا
بسم الله الرحمن الرحیم
امشب گفتی «خاله حنا زنگ بزن ماما» ولی موقعیتش رو نداشتم. خاله حنا رو دوست داری و او هم صادقانه عاشقته. برات بابت داشتن این خاله ی خوش ذات و مهربون خوشحالم. فقط حیف که اییینهمه ازش دوریم... حیف حیف... کاش کنار پدربزرگت یعنی بابام و مامانم و خاله هات بودیم تا می دیدی عشق خالصانه رو و با همه وجودت درک می کردی. عشق کسانی رو که می تونی با اکنیت خاطر به عشقشون اعتماد کنی.
چون نه تنها تو رو دوست دارند صمیمانه
بلکه عاشق تو هستند و حت
درود - احوال استاد علی آبادی را گرفتم که 4 شنبه به دیدنشان برویم .متاسفانه باخبر شدم ایشان 10 روزی است که در بخش icu بیمارستان امام سجاد خ بهار بین طالقانی و 7 تیر بستری هستند و حالشان مساعد نیست.برایشان دعا کنید.ملاقات همه روزه 3 تا 4
میگویند با توجه به جثه فیل،فیل بانان با مشکلات زیادی روبرو هستند. اونها برای کم شدن دردسر وقتی فیلها خیلی کوچک هستند پایشان را به درخت زنجیر میکنند. این زنجیر تا مدتها به پای فیلها متصل هستند. با وجود این زنجیر محدوده حرکت فیلها کوتاه میشود و به این صورت کنترل فیلها ساده تر میگردد. بعد از بزرگ شدن فیلها این زنجیر از پای فیلها باز میشود اما آنها همچنان فکر میکنند چیزی به پایشان متصل است و خیلی کم حرکت میکنند چرا که زنجیر شدن پایشان در مغزشان م
ظریف: آمریکا و چند کشور غربی مسئول ایجاد اختلال در مبارزه بین المللی با مواد مخدر هستندظریف: آمریکا و چند کشور غربی مسئول ایجاد اختلال در مبارزه بین المللی با مواد مخدر هستند

وزیر خارجه ایران گفت: اعمال
تحریم ها مانع اجرای همکاری های بین المللی در عرصه مبارزه با مواد مخدر
شده و آمریکا و برخی کشورهای غربی مسئول مستقیم عواقب ناگوار و ایجاد
اختلال در مبارزه بین المللی با مواد مخدر هستند.
مبحث سوم: نقش روابط دیپلماتیک در سیاست داخلی و خارجی کشورهادستگاه دیپلماسی هر کشور متشکل از دوبخش است :الف : کارگردانان وسیاست خارجی (سران کشورها )ب : مأموران دیپلماتیک (مجرییا دیپلمات)تفاوت کارگردانان سیاست خارجی با مأموران دیپلماتیک :1- کارگردانان سران تصمیم گیری هستند دیپلمات ها اجرا کنندگان هستند.2- کارگردانان ازلحاظ دیپلماتیک دارای جایگاه بالاتری هستند3-…
ادامه مطلب
روشن شدن(Booting)شروع به کار می کند نرم افزار به کاربردهای اطلاق می شود که کانپیوتر شما را وادار به وظایف مشخص می کند.مثلا کاربردهای وازه پرداز-صفحات گسترده و بانک الاعاتی ار آن جمله هستند.تمام رایانه ها برای اجرای هر برنامه کاربردی ابتدا نیازمند نصب سیستم عامل هستند.سیستم عامل در طی فرایند وسبب می شود که تمام اجزا با هم کار کنند.
بعضی از آدمها مثل یک آپارتمان هستند

مبله ... شیک ... راحتاما دو روز که توش زندگی میکنی ، دلت تا سرحد مرگ میگیره بعضی آدمها مثل یه قلعه هستند ،خودت را می کشی تا بری داخلش ،بعد می بینی اون تُو هیچی نیست جز چند تا سنگ کهنه و رنگ و رو رفته اما ...بعضی ها مثل باغند میری تُو ، قدم میزنی ؛ نگاه میکنی عطرش رو بو می کشی ؛ رنگ ها رو تماشا میکنی میری و میری آخری در کار نیست به دیوار که رسیدی بن بست نیست میتونی دور باغ بگردی 
چه آرامشی داره ؛ همنفس بودن با ک
در انواع کولر گازی و اسپلیت کلا˝ از سه نوع کمپرسور استفاده می شود : کمپرسورهای اسکرال (Scrall)، پیستونی (حاره ای)(Reciprocating) و روتاری (Rotary)؛
بطور کلی کمپرسورها قطعاتی هستند که با استفاده از فشرده کردن و کاهش حجم گاز مبرّد، باعث تبدیل گاز به مایع می شوند.
در کولرهای گازی کمپرسورها که در واقع موتور دستگاه هستند، نقش مهمی ایفا می کنند و از لحاظ ساختاری کاملا مشابه کمپرسور یخچال ها هستند.
در کولرهای اسپلیت امروزی، کمپرسور روتاری بیشترین کاربرد را دارد
اکثر هنرمندان کشور حتی کسانی که به موسیقی رپ علاقه ندارند اما به یاس و آهنگ هایش علاقه خاصی دارند و در طول مصاحبه هایشان این را ثابت کرده اند که کلیپ این حمایت ها در اینترنت زیاد است. ما اینجا لیستی از خوانندگان و بازیگرانی که از یاس به شکل های مختلف حمایت کردند و دوستیشان را با وی اعلام کردند منتشر می کنیم.
ادامه مطلب
کتاب ها مثل آدم ها هستند

“کتابها مثل آدمها هستند”

بعضی از کتاب ها ساده لباس می پوشند و بعضی لباس های عجیب و غریب و رنگارنگ دارند.
بعضی از کتاب ها برای ما قصه می گویند تا بخوابیم و بعضی قصه می گویند تا بیدار شویم.
بعضی از کتاب ها تنبل هستند.بعضی از کتاب ها زیاد می خوابند و همیشه خمیازه میکشند.
بعضی از کتاب ها شاگرد اول می شوند و جایزه می گیرند.بعضی مردود می شوند و بعضی تجدید.
بعضی از کتاب ها تقلب می کنند.بعضی از کتاب ها دزدی می کنند.
ادامه مطلب
به مرور زمان روش های تجارت دستخوش تغییراتی شد و از معاوضه کالا، به روش مسکوکات فلزی، اسکناس‌ها و در نهایت اسناد تجاری تبدیل شد. امروزه اسناد تجاری روش و قالب مناسبی برای انجام فعالیت‌های تجاری هستند. در این نوشته با برات و ویژگی های آن آشنا می شویم.

انواع اسناد تجاری
اسناد تجاری به معنای عام کلمه: به کلیه‌ی اسنادی که در عرصه‌ی فعالیت‌های تجاری بین تجار برای سهولت و انجام معاملات رد و بدل می‌شود، اسناد تجاری به معنای عام کلمه می‌گویند.
بعضی افراد هم به طور کلی کمبود وزن دارند و برای اینکه سالم باشند و انرژی بیشتری بدست بیاورند به دنبال افزایش وزن هستند. یکی از مشکلات شایع که در راه اضافه کردن وزن بوجود می آید استفاده بیش از حد از غذاهای پر کالری و بی ارزش از نظر مواد مغذی است. این شیوه به جای اینکه باعث به وجود آوردن عضله بشود باعث بدفرم شدن بدن و افزایش توده چربی میشود. در این مطلب شما را با مواد غذایی آشنا میکنیم تا بتوانید افزایش وزن سالمی داشته باشید: مغزدانه ها و کره مغز
کاهش وزن و تناسب اندام به عوامل مختلفی از جمله سن، میزان سوخت و ساز بدن و عادات غذایی بستگی دارد اما مسئله مهم تر انتخاب رژیم غذایی مناسب است. یک رژیم غذایی مناسب نیازهای روزانه بدن به مواد مغذی را برطرف می کند و بدون اینکه به بدن گرسنگی بدهد منجر به تناسب اندام می شود.
ویژگی های رژیم غذایی مناسب
از سبزیجات غافل نشوید
سبزیجات انواع ویتامین ها و مواد معدنی بدن را تامین می کنند. از طرفی سبزیجات فیبر دار همچون کلم بروکلی و اسفناج که حاوی فیبر هست
نیمار در راه بارسا یا مادرید ؟؟
به گزارش برخی رسانه ها ناصر الخلیفی تمایل به فروش نیمار دارد اینه در حالی است که برخی باشگاه های بزرگ مانند بارسلونا ، رئال مادرید در صف اول  مشتریان این بازیکن هستند و نیمار به باشگاه های دیگری نیز لینک شده که دو تیم شهر منچستر از مهم ترین آنها هستند
ادامه مطلب
نه تنها این قفل ها بسیار راحت کار می کنند بلکه حس زیبایی و مدرن بودن هم به شما می دهند. این قفل هوشمند متناسب با همه نوع دکور طراحی شده اند و زیبایی چشمگیری دارند. شما سبک مینیمالیست یا فوق مدرن را ترجیح می دهید این قفل ها برای شما مناسب هستند. 
قابلیت های جذاب و بی شمار
قفل دیجیتال دارای مجموعه ای از ویژگیهای فوق العاده هستند که در قفل های سنتی یافت نمی شود. این قفل ها با عملکردهای بی شمار خود امنیت منزل شما را تضمین می کنند و به شما امکان زیر ن
حضرت موسی ابن جعفر با هشام
گفته اند اسرار و آمد در بهار*
این مراتب آخر عقل است و دین
عقل را باشد مراتب بیشمار
راحتی از عقل می آید به بار
عاقلان را نیست آزاری به کار
مرکز خیرند و شوق و دلخوشی
لطفشان بر خلق میگردد نثار
مثل خورشیدند ، گرم و پر ثمر
داده از جان برهمه خورشیدوار
مستمندان بهره مند از نورشان
بوده بر لطف خدا امّیدوار
کم سخن هستند و آرام و متین
در سکوت هستند پند روزگار
هرچه نیکی کرده باشند کوچک است
خوبی از مردم براشان ماندگار
دیگران را دی

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیدنی های البرز_*کرج به نام او sahelbrick دانشکده علوم قرآنی مراغه ماه‌پری لوازم ارایشی کره ای از الان تا سالها بعد درخت جوان هرچی همچی هیچی پذیرش دانشگاه های روسیه